Skocz do zawartości

Zmiana romu z global stable na global dev


never1die

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam redmi note 3 pro 3/32 i chciałbym przejść z global stable na global dev bo bateria mi bardzo szybko ucieka dodam ze mam zablokowany bootloader moge zmienić ten system wrzucajc go.do folderu download i potem przez aktualizator w tell.odpalic ? PozdrawiamScreenshot_2016-12-06-11-05-54-929_com.a

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz ale musisz to zrobić dwustanowiskowym, ściągnij zip dev z oznaczeniem 6.8.18 zainstaluj a następnie wybierz aktualizacje z aktualizacera. Zrób tak bo zmieniasz również wersję Androida i jak od razu ściągniesz ostatniego deva to możesz mieć błędy po takim przejściu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie baw w zipy od czasu do czasu 3ba zrobic przez mi flash bedziesz mial system nowka, tymbardziej ze przechodzisz na inna wersje systemu, sciagasz albo z forum 6.11.23 i flash albo 6.12, potem odrazu adb flash recovery recovery. img nastepnie paka super su, jezeli bedzie sie pytac o haslo to lazzy flasher.zip a jak chcesz zmienic recovery to w twrp istall obraz i nastepne recovery

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, never1die napisał:

odpalam w tell " Zainstaluj aktualizacje z pliku .zip" tak ?

Tak i wskazujesz ten zip.

2 godziny temu, never1die napisał:

" Nie mozna zweryfikować aktualizacji "

Na pewno dobry plik pobrałeś, może się źle ściągnął, spróbuj jeszcze raz pobrać rom, jak nie pójdzie to chyba jednak Miflash w trybe EDL pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie będę kombinował szczególnie że się na tym za bardzo nie znam.

Dość intensywnie używam internetu w telefonie i czasem brakuje żeby wytrzymał od rana do nocy. SOT przeważnie około pięć i pół godziny. Jeszcze z godzinkę żeby dłużej wytrzymał na włączonym ekranie to by było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...