Skocz do zawartości

Xiaomi hybrid pro


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że po ostatniej imprezie zgubiłem gdzieś po drodze moje wysłużone piston v2 muszę zakupić nowe sluchawki, a że z pistonow byłem zadowolony to celuje dalej w sluchawki xiaomi. Czytałem recenzje xiaomi hybrid iron i zagladam na aliexpress a tu są także do wyboru hybrid pro. Powiedzcie czy to faktycznie jest oryginalny model xiaomi? A najlepiej by było jakby ktoś jakąś opinie powiedział:)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na Ali..... Ponieważ przy kursie $, wyjdzie cię drogo, po za tym teraz jest szał zakupów w Chinach i poczekasz na nie nawet do 2 miesięcy, te poniżej 15$ na pewno są podróbami, co do jakości słuchawek są rewelacyjne, bardziej basowe w porównaniu do v3 ( ja bardziej preferuje v3 :P ). Ale nie będziesz żałował no i tu u sprawdzonego sprzedawcy masz taniej niż zakup z Chin, a i dostawa szybka po z Polski :D

http://allegro.pl/sluchawki-xiaomi-piston-hybrid-iron-fv23-wawa-i6293771741.html

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej :)

Zapomniałem o temacie :D

Zmyliło mnie to że Irony także nazywano Pro. Mam te słuchawki o których pisałeś i powiem Ci że rewelacja, a jeszcze dziś doczytałem że mają 3 przetworniki (2 Dynamic Driver +1 Balanced Armature) Irony mają 2, grają świetnie a jeszcze nie rozgrzane, najlepsze dokanałowe jakie można mieć za takie śmieszne pieniądze :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dostałem już te słuchawki i co tu dużo mówić grają super, napewno bardziej wyważone brzmienie jak w pistonach V2. Super leżą w uszach - bardzo wygodnie, Bardzo mały efekt mikrofonowy, no i piękne jak żadne inne pistonki.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz w tej chwili, trzech par słuchawek dokanałowych Xiaomi, troszkę się wypowiem

1.Wygląd samych słuchawek - bardziej zaokrąglone w miejscach gdzie poprzednie były "kanciate" ale dla mnie  brzydsze niż Piston v3 :P

2. Wygląd opakowania - Jest takie samo ja w Xiaomi Piston V3

3. Kabel - Jest to zwykła izolacja gumowa w poprzednich modelach jest to oplot kevlarowy

4. Pilot - W tym modelu jest najlepszy z dwóch pozostałych, ponieważ rozdzielono przyciski i teraz mamy większą świadomośc co naciskamy nie patrząc na niego

5. Gumki douszne - Są inne, ale nie gorsze leżą tak samo, ale w tym modelu zmieniłem z rozmiaru standardowego M na L, za chwilę napiszę dlaczego

6. Jakość dźwięku - Na początku wydają się mało basowe i z podkręconym "Treble" , ale ........... Do czasu, gdy nie wymieniłem gumki na L, nagle słuchawki zaczęły być basem na poziomie między Piston V3 (idealny balans dźwięku z odrobiną braku basu) a Iron Hybrid (słuchawki dla mnie zbyt basowe)

7. Grają innaczej niż Hybrid Iron - A to dlatego że Hybrid Pro (V5) są słuchawkami 2+1, czyli mają 3 przetworniki (2x Dynamic Driver + 1 Armature Balanced)

 

Jedno wiem napewno, są to najlepsze słuchawki od Xiaomi ( dla mnie) i chciało by się żec, że znowu to zrobili 8-)

Słuchawki grające ok 40h, odsłuchiwane na formacie Flac, głównie 41/16. Gatunki różne od klasycznych, przez utwory z lat 60/70/80/90 po utwory rozrywkowe i teraźniejsze :) Odsłuchiwane na Xiaomi Redmi Pro z Dolby Atmos oraz Pc z Xonar Dx, a już nie długo z playerem Xduoo X3

Ten model zawsze będzie mi towarzyszył poza domem, a w domu od czasu do czasu zamienię na Audio-Technica Mx50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, t.bone napisał:

@wojtekmarchewka, spotkałem się z opiniami, że nowe hybrid maja aż nadto bassu i dźwięk jest mniej wyważony, niż w przypadku v3. Jakie jest Twoje odczucie?

Wysłane z Xiaomi Mi5 vaja tapatok
 

Opinie z d*py wzięte :P , na początku może się wydawać że te słuchawki są za bardzo wysoko tonowe "treble" , i tak faktycznie jest , dopóki nie zmieniłem gumek z M na L, to aż byłem skłonny odłożyć je ze względu na tak wysokie tony, zmiana gumek przywróciła mi wiarę w ten model i radość ze słuchania. Najwięcej basu mają w Hybrid Iron, pózniej na jednej półce lub z lekką przewagą basu postawiłbym Piston v3 oraz Hybrid Pro. Możę kolega @igoor1983 wypowie sie co do basu w tym modelu.

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, t.bone napisał:

Jeszcze poczekam, aż cena zjedzie w dół i zamówię.
Powiedzcie jeszcze proszę, jak sobie słuchawki radzą bez kevlarowego oplotu?

Nie ubolewam nad jego faktem, a i wydaję mi się że efekt mikrofonowy jest mniejszy. Ja w sumie zachorowałem na inne słuchawki od Xiaomi :D

https://pl.aliexpress.com/item/Original-1More-Triple-Driver-In-Ear-Earphone-Earbuds-Headphones-with-In-line-Microphone-and-Remote-for/32685532199.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtekmarchewka napisał:

A ja kupiłem 1More Triple Driver :D

Już masz? Ciekawi mnie bezpośrednie porównanie z Hybrid pro, czy ten triple drive taki sam, bo cena sporo wyższa. Ja się  zasadzam na 1More dual drive, ale nie dokanałowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FromWP napisał:

Już masz? Ciekawi mnie bezpośrednie porównanie z Hybrid pro, czy ten triple drive taki sam, bo cena sporo wyższa. Ja się  zasadzam na 1More dual drive, ale nie dokanałowe. 

Nie, czekam na dostawę, a to może potrwać. Sam jestem ciekawy różnic :D czy uzasadniają wyższą kwotę, w sumie kupiłem je za 79$ + 6% cashback, a do tego czekam jeszcze na playerek Xduoo X3 :) Jeżeli te mnie pozytywnie zaskoczą kto wie czy następne nie będą 1More Quad Driver, ale po solidnej obniżce lub promocji :D , bo jak na razie kosztują 200$ 

https://usa.1more.com/collections/headphones/products/1more-quad-driver-in-ear-headphones

 

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...