Jump to content

Wyciszanie się głośności alarmu.

Edvin
 Share

Recommended Posts

Hej,

Zauważyłem rzecz bardzo irytującą i potencjalnie niebezpieczną...

Otóż, chyba podczas włączania silent mode, albo z innych powodów, telefon wycisza od czasu do czasu alarmy i nawet włączenie i wyłączenie silent mode tego nie przywraca. Wymaga to wejścia w ustawienia dźwięków...

Najgorzej jak nie zadzwoni piekące się ciasto, albo alarm poranny...

Jak robię w taki sposób to też tak mam, ale czasami jak by samo się wycisza. Nie udaje mu się tego odtworzyć na życzenie. Myślałem czy to nie jest związane z ubijaniem przez optymalizację appki zegara. Czytałem o tym na forum xiaomi.

Miui 8 v 6.11.24 weekly

13 minut temu, Edvin napisał:

Jak robię w taki sposób to też tak mam, ale czasami jak by samo się wycisza. Nie udaje mu się tego odtworzyć na życzenie. Myślałem czy to nie jest związane z ubijaniem przez optymalizację appki zegara. Czytałem o tym na forum xiaomi.

Miui 8 v 6.11.24 weekly

A całkiem możliwe to znaczy że  alarm nie jest cichy lub ma wyłączony dzwięk, tylko on w ogóle nie działa, bo nawet jak dasz tryb cichy to przecież alarm by wibrował

Ustawienia baterii raz same proponowały jakąś optymalizację... 

Oprócz tego wyłączyłem ubijanie kilku appek, ale zegara tam nie ma :-(

Edit. Znalazłem w opcjach baterii clock i wyłączyłem miuioptimisation zmieniając na no restrictions

Zobaczę czy to coś zmieni

Screenshot_2016-12-06-11-37-37-461_com.miui.powerkeeper.png

Edited by Edvin

Wejdź w panel sterowania-bateria-profile baterii, zobacz czy masz wyłączone oszczędzanie , następnie oszczędzanie w aplikacjach-systemowe, na samym dole jest zegar. Ja nic nie zmieniałem i mam Oszczędzanie MIUI, jeżeli tak samo masz, ustaw na bez ograniczeń i sprawdź czy pomoże. Jak nic nie pomoże wejdź w TWRP i zrób advanced wipe, zaznacz tylko Dalvik i Cahe (to nie usunie Ci danych)

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...