Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro 2/16 czy Redmi 3s Pro 3/32


Damian02625

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie wiem czy był taki temat już na tym forum, szukałem, lecz nie znalazłem. Zamierzam kupić smarfton Xiaomi. Będzie to mój pierwszy telefon tego producenta, dlatego mam dylemat. Co będzie lepszym wyborem ? Redmi Note 3 Pro 2gb ram i 16gb pamięci wbudowanej (2/16)czy Redmi 3s Pro 3gb ram i 32gb pamięci wbudowanej (3/32) ? Telefon posłuży mi przeważnie do przeglądania internetu, korzystania z komunikatorów, słuchania muzyki i czasem do jakiś gierek. Zależy mi na dobrym ekranie i wydajności, by telefon się nie zacinał i bym nie musiał go wymienić za następny rok czy dwa.. Czy te 2 gb ramu w Note 3 Pro będzie wystarczające na min. 2 lata czy lepiej wziąć tego 3s Pro 3gb ram ? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, art12 napisał:

Nie lepiej dołożyć do RN3pro? Czyli 3/32. Dużo więcej nie zapłacisz. Komfortowo będziesz pracował na 2 i 3 gb.

Tapatalking Swiftem z Mi Note 2 6/128
 

Roznica Note 3 pro w wersji 2/16 a 3/32 to 150zl. Gdyz znalazle RN3 pro 2/16 za 700zl z wysylka z Polski i gwarancja 24 miesiace. Wersja z 3gb ramu kosztuje ok 860zl.Wiec nie jest to malo. Roznica miedzy RN3 pro 2/16 a Redmi 3s pro 3/32 bedzie znaczna? Jesli tak to na czyja korzysc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, art12 napisał:

Ale przy RN3pro masz lepszy procesor, aparat i większy ekran. Chcesz komfortu pracy więc na większym ekranie jest :) ja bym brał Note.

Tapatalking Swiftem z Mi Note 2 6/128
 

Przecież RN3 pro w wersji 2gb posiada dokładnie te same podzespoły z wyjątkiem ilości pamięci ram co RN3 pro w wersji 3gb. Chyba że się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci, zadaj sobie pytanie jakiej wielkości ekranu potrzebujesz. Będziesz używał do pracy, czyli do czego? Dzwonienie, smsy, internet? Masz zamiar grać? Wielkiej różnicy między 2 a 3 GB nie odczujesz przy normalnym użytkowaniu.

Tapatalking Swiftem z Mi Note 2 6/128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tpawel napisał:

Czemu nie Chiny? Będziesz miał 3/32 za tą kasę

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

Długie czekanie na przesyłkę, nie wiadomo jak z gwarancją.. I szczerze nie znalazłem 3/32 za kwote ok 700zł w Chinskim sklepie. A co sądzisz o polskim sklepie aze.com.pl ?

Edytowane przez Damian02625
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2/16 RN3P od marca i jest git. Teraz jak bym kupował to wersje 3/32 bo jest w niższej cenie którą ja zapłaciłem za 2/16. Ale tak to wszystko działa na nim jak należy. Często używam Yanosika, map i Tidala jadąc samochodem i nic się nie sypie. Teraz też mam włączony Tidal, tapatalk i messenger. Wszystko płynie się przełącza i działa. A po zwolnieniu RAMu często zostaje 1.1 wolnego. Tak więc polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Big00s napisał:

Mam 2/16 RN3P od marca i jest git. Teraz jak bym kupował to wersje 3/32 bo jest w niższej cenie którą ja zapłaciłem za 2/16. Ale tak to wszystko działa na nim jak należy. Często używam Yanosika, map i Tidala jadąc samochodem i nic się nie sypie. Teraz też mam włączony Tidal, tapatalk i messenger. Wszystko płynie się przełącza i działa. A po zwolnieniu RAMu często zostaje 1.1 wolnego. Tak więc polecam :)

Gdzie kupowales? Z Chin to tylko IBG ma gwarancje w micenter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowales? Z Chin to tylko IBG ma gwarancje w micenter?

Kupowałem w GeekBuying za 180$ w połowie lutego, ale wtedy dolar lepiej stał. Teraz wersja 2/16 jest za śmieszne niskie pieniądze. W wersji srebrnej tej co ja mam jest teraz za 130$. Z Chin narazie tylko IBG ma gwarancję w Polsce. Jak zależy Tobie na gwarancji to polecam IBG. Jak w Polsce kupować to u Technosa.

Zrobiłem teraz test antutu jeśli lubisz cyferki. Rom to MIUIPOLSKA w wersji 6.12.1.
3b12d868833827d01d603c47b19f5092.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RN3 Pro 2/16 zakupiony, na razie sprawuje sie świetnie. System sam zaaktualizował się do Androida 6.0. Co sądzicie o tym etui: NILLKIN FROSTED Xiaomi Redmi Note 3 ? Warto kupić ? Widziałem sporo opinii o Ipaky, ale mam mieszane uczucia co do zasięgu, pisali że czasem zasięg się tracił przez te metalowe obramowanie. Chyba ze polecacie coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian02625 czekałam na Twój komentarz. Szybko Ci przysłali telefon!
Jak z wielkością, nie przeraża?
Już do nich pisałam i zamówię też 2/16.

Na aukcjach fostera jest napisane  "Pokrowce są hybrydowe co oznacza że złożone są z dwóch części silikonowej nakładki oraz plastikowej ramki w jednym z trzech kolorów. "
To o tych Ipaky. Czyli nie mają metalowego obramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lania napisał:

Damian02625 czekałam na Twój komentarz. Szybko Ci przysłali telefon!
Jak z wielkością, nie przeraża?
Już do nich pisałam i zamówię też 2/16.

Na aukcjach fostera jest napisane  "Pokrowce są hybrydowe co oznacza że złożone są z dwóch części silikonowej nakładki oraz plastikowej ramki w jednym z trzech kolorów. "
To o tych Ipaky. Czyli nie mają metalowego obramowania.

Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty, gdyż mimo iż codziennie mają do wysłania ogrom paczek, mają czas by odpisywać na maila jak i odbierać telefony. Dogadałem się również by założyli mi szkło na ekran - gratis.  Telefon wysłali mi w piątek o 17, a już w sobote o 12 czekał na mnie. Od złożenia zamówienia do odebrania telefonu minęło 1,5 dnia, gdyby nie to że w czwartek późno złożyłem zamówienie, przypuszczam że wysłali by telefon jeszcze tego samego dnia.. Co tu więcej mówić - klasa.  Ekran jak dla mnie rewelacja, nie za duży nie za mały, wszystko chodzi bez zarzutów. 

 

FostTech - Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...