Skocz do zawartości

Mi4c dostanie Nugata?


Felipe

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@mrosi te zasadę teraz stworzyłeś czy gdzieś jest w regulaminie forum ?

Ne stworzyłem. Regulamin ustanawia Administrator Forum, czyli @Acid.

Jest jednak jeszcze coś takiego, co zwykle stoi ponad regulacjami formalnymi. To zdrowy rozsądek i patrzenie nieco dalej niż czubek własnego nosa. Warto o tym pamiętać...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklo napisał:

Hmm... To ciekawostka. Powiązali nazwę lib ze szkłem? :D

 

Co do RAW - FreeDCam robi DNG. Zarówno pod MIUI jak i CustomRomami (ćwiczyłem z CM13.1 i 14.1 oraz RR 5.8).

Pełna nazwa kamery to imx258_sunny. Tak jest w logach, bibliotekach itp. To co Ty pokazujesz to skrócony urywek, który nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne stworzyłem. Regulamin ustanawia Administrator Forum, czyli@Acid.
Jest jednak jeszcze coś takiego, co zwykle stoi ponad regulacjami formalnymi. To zdrowy rozsądek i patrzenie nieco dalej niż czubek własnego nosa. Warto o tym pamiętać...

Nie mam czasu na polemikę , jeszcze zapomniałeś dać mi ostrzeżenie.

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Pełna nazwa kamery to imx258_sunny. Tak jest w logach, bibliotekach itp. To co Ty pokazujesz to skrócony urywek, który nic nie mówi.

Znalazłem taką informację na xda: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=66120182&postcount=120

Sunny oznacza producenta soczewek - obiektywu. Jeśli jest sunny, to producentem jest Sunny Optical Technology. Jeśli tego nie ma, to najprawdopodobniej producentem jest Ou Feiguang (Ophelia light optics).

Czy producent soczewki i jej rodzaj mogą mieć wpływ na soft? Które szkła są lepsze? Czy biblioteki są takie same? Nie mam pojęcia. Tysiące pytań bez odpowiedzi :P 

Sprawdzę co żona ma w telefonie, to może porównam zdjęcia (będzie obiektywnie, jeśli będą robione dokładnie w takich samych warunkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, don_kamillo napisał:

Znalazłem taką informację na xda: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=66120182&postcount=120

Sunny oznacza producenta soczewek - obiektywu. Jeśli jest sunny, to producentem jest Sunny Optical Technology. Jeśli tego nie ma, to najprawdopodobniej producentem jest Ou Feiguang (Ophelia light optics).

Czy producent soczewki i jej rodzaj mogą mieć wpływ na soft? Które szkła są lepsze? Czy biblioteki są takie same? Nie mam pojęcia. Tysiące pytań bez odpowiedzi :P 

Sprawdzę co żona ma w telefonie, to może porównam zdjęcia (będzie obiektywnie, jeśli będą robione dokładnie w takich samych warunkach).

To już pytaj Xiaomi, dlaczego do różnych soczewek dają różne softy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką informację na xda: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=66120182&postcount=120
Sunny oznacza producenta soczewek - obiektywu. Jeśli jest sunny, to producentem jest Sunny Optical Technology. Jeśli tego nie ma, to najprawdopodobniej producentem jest Ou Feiguang (Ophelia light optics).
Czy producent soczewki i jej rodzaj mogą mieć wpływ na soft? Które szkła są lepsze? Czy biblioteki są takie same? Nie mam pojęcia. Tysiące pytań bez odpowiedzi  
Sprawdzę co żona ma w telefonie, to może porównam zdjęcia (będzie obiektywnie, jeśli będą robione dokładnie w takich samych warunkach).

No właśnie o tym mówiłem. Sunny, to szkło. Tylko i wyłącznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...