Skocz do zawartości

Mi4c dostanie Nugata?


Felipe

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę nad powrotem do miui, Ale zależy mi na podzielonym ekranie tak jak to jest w androidzie. jak to zostało rozwiązane w miui?

Nijak. Nie ma tej funkcji i raczej nie będzie na ekranach 5 cali.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Cześć. A mógłbyś sprawdzić czy w aparacie działa tryb panoramy?
Dzięki.
Pozdr

MI4c


Aktualnie wróciłem do 5.1 bo bootloader się zablokował.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Matixx napisał:

https://developer.android.com/sdk/api_diff/25/changes.html

Trochę zmian jednak jest. Wiem że Xiaomi mimo tego doda własne funkcje jak to zawsze bywało ale czy API też uaktualniają żeby nie mieszać programistom czy robią po swojemu?

Spróbuj zainstalować ze sklepu Google Camera to się dowiesz. A nie, nie zainstalujesz właśnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matixx napisał:

https://developer.android.com/sdk/api_diff/25/changes.html

Trochę zmian jednak jest. Wiem że Xiaomi mimo tego doda własne funkcje jak to zawsze bywało ale czy API też uaktualniają żeby nie mieszać programistom czy robią po swojemu?

Dobra, inaczej to ujmę - guzik to zmienia w przypadku MIUI. W "czystym" Androidzie zmian oczywiście trochę poczyniono. Co do pytania - nie licz na to, przecież nigdy to tak nie działało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

No ciekawe. Jak robią CM, to jest on dla Mi4c i Mi4s taki sam. A tu MIUI nie mogą już skleić? emoji6.png
Toż to raptem dodatkowy czytnik linii i obsługa kart pamięci. No i bateria.
To tak z widocznych różnic.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 

Mogą robić dwa różne teamy po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, galakty napisał:

Mogą robić dwa różne teamy po swojemu.

To jak ci naukowcy, którzy robili sondę na Marsa i zlecili budowę poszczególnych komponentów różnym zespołom. Pech chciał, że jeden był z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje inny system metryczny. Ostatecznie sonda się rozbiła ;) Widzę, że Xiaomi robi całkiem podobnie :D 

A jak z tym Camera API2? Jak z tymi zdjęciami? Jest już RAW? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

To jak ci naukowcy, którzy robili sondę na Marsa i zlecili budowę poszczególnych komponentów różnym zespołom. Pech chciał, że jeden był z Wielkiej Brytanii, gdzie obowiązuje inny system metryczny. Ostatecznie sonda się rozbiła ;) Widzę, że Xiaomi robi całkiem podobnie :D 

A jak z tym Camera API2? Jak z tymi zdjęciami? Jest już RAW? ;) 

Tylko, że Xiaomi to raczej jeden naród, ale widocznie wystarczy inne miejsce zamieszkania :D 

Co? Że na androidzie 7 dostaniesz api2? Nie wiem. Pytaj Redmi, on ma Mi4C na becie. Szansa jest jakieś.... 2-3% na moje oko. RAW bardziej możliwy, w sumie to jestem zdziwiony czemu RAW nie ma, skoro w bibliotece są profile... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redmi2 napisał:


A jak to sprawdzic :-P ?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

1. Spróbuj zainstalować google camera ze sklepu play, ewentualnie najnowszą wersję z apkmirror

2. Zainstaluj FreeDcam i w ustawieniach zobacz, czy jest API2. 

A RAWy powinny być w natywnej apce w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, galakty napisał:

Tylko, że Xiaomi to raczej jeden naród, ale widocznie wystarczy inne miejsce zamieszkania :D 

Co? Że na androidzie 7 dostaniesz api2? Nie wiem. Pytaj Redmi, on ma Mi4C na becie. Szansa jest jakieś.... 2-3% na moje oko. RAW bardziej możliwy, w sumie to jestem zdziwiony czemu RAW nie ma, skoro w bibliotece są profile... 

To może inaczej: api2 nie jest mi potrzebne do szczęścia, o ile Xiaomi będzie mieć życzenie wprowadzić te ficzery aparatu w swoim ROMie. Po prostu chciałbym (czyli z cyklu: mam marzenie), że dostanę takie opcje aparatu, jakie ma chociażby Mi4, czy to Mi4i :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, galakty napisał:

Pożyjemy zobaczymy. Na razie i tak super, że mamy 30 fps w 4K. Jak masz aparat imx258_sunny to możesz wgrać i powinieneś mieć 4K w natywnej apce.

W bugreport.log nie ma słowa o tym sunny. Tylko imx258. Więc nie mam jak stwierdzić.

Pokazuje mi coś takiego:

 
Cytat

[    9.609399] imx258 probe succeeded
[    9.617969] MSM-SENSOR-INIT msm_sensor_driver_cmd:80 failed: msm_sensor_driver_probe rc -14
[    9.620087] slot 0 has some other sensor
[    9.622674] MSM-SENSOR-INIT msm_sensor_driver_cmd:80 failed: msm_sensor_driver_probe rc -14
[    9.624166] MSM-SENSOR-INIT msm_sensor_driver_cmd:80 failed: msm_sensor_driver_probe rc -14
[    9.642023] msm_cci_init:874: hw_version = 0x10020001
[    9.643506] ov5670 probe succeeded
[    9.654579] MSM-SENSOR-INIT msm_sensor_driver_cmd:80 failed: msm_sensor_driver_probe rc -14
[    9.655479] MSM-SENSOR-INIT msm_sensor_driver_cmd:80 failed: msm_sensor_driver_probe rc -14

Takie coś mam w swoim Mi4s. Znam to.

 

 

 

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

Takie cos z mi4s, jak bede w domu sprawdze na mi4c

 


384a273dbf861302061261c09f46ac29.jpg



Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, galakty napisał:

sys/camera_name/backcamera - jeśli masz taki plik to otwórz i tam będzie nazwa sensora.

Mam jedynie imx258 :(

 

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

Na 4c wszystko na zielono procz raw. Czyli tak samo jak na 5.1?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Zaraz się okaże, że ten mój super-hiper-high-endowy smartfon jest gorszy, niż dwa razy tańszy Mi4c :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, don_kamillo napisał:

Mam jedynie imx258 :(

 

Zaraz się okaże, że ten mój super-hiper-high-endowy smartfon jest gorszy, niż dwa razy tańszy Mi4c :x

1. Możesz zmienić nazwę i spróbować, za bootloopa nie ręczę.

2. Trochę to smutne, ale chyba jedynie ze względu na niepopularność go tak olewają. Bo to przecież rozwinięcie Mi4C, więc powinien być na tym samym poziomie lub wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

1. Możesz zmienić nazwę i spróbować, za bootloopa nie ręczę.

2. Trochę to smutne, ale chyba jedynie ze względu na niepopularność go tak olewają. Bo to przecież rozwinięcie Mi4C, więc powinien być na tym samym poziomie lub wyżej.

Pobiorę chiński dev. Może to tylko faktycznie zmiana nazwy w pliku.

 

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

Mi4c na andku 7.0 not support api2 :-) takze spokojnie

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

A możesz tu podesłać build.prop?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...