Skocz do zawartości

Mi4c dostanie Nugata?


Felipe

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Felipe napisał:

GizChina umieściło wiadomość o pracach nad udostępnieniem dla Mi4c najnowszego Androida, póki co to tylko plotka, ale chyba byłoby fajnie gdyby nie zapomnieli o tym telefonie, w końcu to ciągle świeża maszynka :) 

Link do artykułu

 

Chciałem Ci uświadomić że osoby z tego forum są w teame beta xiaomi ;) 

Dnia 3.12.2016 o 11:07, Acid napisał:

7fb871a12fa08cf39bea4b5562536920.jpg

Wysłane z mojego MI 5
 

Jak Acid poda taką wiadomość że MI4C będzie mieć tego 7.1 to przyjmę to do wiadomości.

Ale wklejanie takich plotek z pseudo serwisów to jest poziom przekupek na rynku :D

Nawet jeśli to nastąpi to nie będzie mieć żadnego wpływu na MIUI tylko zmieni się cyferka w wersji androida ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Antyhaker napisał:

Dokładnie - nic to nie zmienia, więc na dobrą sprawę nie ma na co czekać. Jeśli tak bardzo Ci Nougat potrzebny to wgrywaj customROM ^^

Raczej chodzi o poruszany już temat: wymagania niektórych aplikacji. Niektóre ponoć wymagają androida w wersji 6.0 lub wyższej . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaka będzie wartość dodana z tego że będzie 70/7.1? Dłuższy czas pracy na baterii, lepsza wydajność i stabilność systemu, kwestie bezpieczeństwa? Jeżeli urządzenie ma na tym stracić to lepiej mieć stabilną starą bazę niż eksperymentalną nową. W większości wypadków aplikacje banków, poczty itp. są kompatybilne od Android 5 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, virusek90 napisał:

Tutaj ktoś pisał o tym: 

 

Czyli żadne konkrety :D Nie wymieniłeś żadnej apk ani też on tego nie zrobił. Bicie piany nic więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, slimozis napisał:

Czyli żadne konkrety :D Nie wymieniłeś żadnej apk ani też on tego nie zrobił. Bicie piany nic więcej :D

Ja nie muszę nic wymieniać, zauważyłem że temat jest powielany któryś raz z kolei to podlinkowałem. Pianę to całkiem ktoś inny bije . . . .

Edytowane przez virusek90
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, virusek90 napisał:

Tutaj ktoś pisał o tym: 

 

Tyle, że tam nic nie ma. Podam Ci dobry przykład, który zobrazuje Ci sytuację:

Messenger w wersji na Androida 7 zapewnia dostęp do odpisywania z poziomu powiadomienia, gdyż wraz z tą odsłoną Androida zapewniono natywne wsparcie dla takowej funkcji. Czy jeśli otrzymasz MIUI na Androidzie 7 to nagle otrzymasz do tego dostęp? Otóż nie, bo samo MIUI tego nie wspiera, także tego - przykładów można by pewnie znaleźć jeszcze kilka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co na siłę próbujecie mi udowodnić coś co jest oczywiste już od dłuższego czasu? Czy ja powiedziałem kiedykolwiek że nowa wersja androida zmienia coś w samym MIUI? Nie.

Jakoś każdy na tym forum stara się na siłę udowodnić swoją rację. Nawet jak to nie ma nic wspólnego z czymkolwiek . . . . masakra. Aż szkoda czasu, czasem . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, virusek90 napisał:

Ale po co na siłę próbujecie mi udowodnić coś co jest oczywiste już od dłuższego czasu? Czy ja powiedziałem kiedykolwiek że nowa wersja androida zmienia coś w samym MIUI? Nie.

Jakoś każdy na tym forum stara się na siłę udowodnić swoją rację. Nawet jak to nie ma nic wspólnego z czymkolwiek . . . . masakra. Aż szkoda czasu, czasem . . .

Tylko się nie obrażaj :) Mi chodzi o to że nie ma sensu tworzyć takich wątków i podawać dalej takie ploty i cytować pseudo serwisy. Chodzi mi o ten link z pierwszego postu. To jest wprowadzanie w błąd. Informacja tak jest podana jakby zamiast MIUI teraz te modele miały otrzymać czystego Androida N. Przeciętny Kowalski który nie miał wcześniej kontaktu z marką xiaomi jest przekonany że może mieć smartphona z najnowszym androidem bez konieczności kupowania Pixela od Google :D Zresztą na tym forum jest wielu użytkowników którzy są przekonani że z nową wersją N otrzymają nowe funkcje w MIUI :D

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, data17 napisał:

Jakbyś czytał informacje na tym forum to byś wiedział dokładnie bo już było to napisane kilka razy na jakie modele będzie zmiana bazy android !!! 

Ciągłe wklejanie tych informacji z d*py co ma na celu ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest jakieś potwierdzenie: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=439882

Faktem jest, że sama baza androida nic nie zmieni (na lepsze) w MIUI8. Faktem jest, że niektóre aplikacje wymagają androida 7 do działania (a może takich przybywać). Nie jest faktem, że to będzie jakikolwiek przełom.

Minusem będą bricki, jak w przypadku Mi5, jak ktoś nie doczyta w odpowiednim czasie ;)

Zdecydowanie trzeba czekać na MIUI9.

Edytowane przez don_kamillo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

The Android 7.0 Nougat-based update will be called MIUI 9

źródło

Ja będę mega zadowolony jeśli mój mi4c dostanie aktualizacje do nowego androida - uważam że to bardzo dobre posunięcie - jednak nowszy android to wyższy (teoretycznie) poziom bezpieczeństwa i nowsze technologie zaszyte pod maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty android na nexusy przeszedł rewolucję z 2.3.7 na 4.0.3. Cała reszta to mniej lub bardziej udane ewolucje.

Poza tym, MIUI pod woeloma względami od dawna wyprzedzało każdą wersję androida (jak chociażby przezroczysty pasek notyfikacji, czy obsługa motywów, która w CM jest raptem od dwóch lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Dzis mi4c dostal n w beta temie :-)  pierwszy rom (ota juz jest) i dzis maja tez dac link do romu fastboot. Takze szykujcie sie ze niedlugo juz wyjdzie hehe.

Ps. Czemu nie dziala miuipolska w tapatalku?

Znaczy się, to że niedługo wyjdzie to z groteską? Czy nie?

Tak czy siak, dzięki za informację :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...