Jump to content

Aktualizacja systemu.


zzzdjziom
 Share

Recommended Posts

Witajce,

od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE. Został przeze mnie zakupiony w sklepie Proline i ma od nowości wgrany MIUI Global 7.3 albo dłuższa nazwa 7.3.7.0 (MGRMIDE).

Wyświetla mi się info, że dostępna jest aktualizacja do wersji MIUI 8.0.4.0.MHRMIDG. Przede wszystkim chciałbym się spytać, czy warto? Dodam, że w grę wchodzi tylko zostanie na aktualnym systemie lub aktualizacja taka jak opisałem. Nie chcę się bawić w instalowanie dodatkowych rzeczy, itp. Nie chcę mieć w telefonie ani root'a, ani odblokowanego bootloader'a.

Jeśli po aktualizacji system by mi się nie spodobał to jest jakaś opcja, aby bez problemowo wrócić do poprzedniej wersji?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, zzzdjziom napisał:

Pytam głównie dlatego, iż słyszałem, że na MIUI 8 szybciej baterię zżera i widziałem komentarze ludzi, którzy żałowali. Jak możecie się do tego odnieść? :)

nie mam pojecia :) byłem na 7 jakieś 15 min :) Ale możesz pobyć przez 2 tyg tylko nie zgłaszaj błedów i problemów bo raczej nie ma tu ludzi którzy zostali na 7...sprawdz baterię i potem przejdz na 8.0.4 i nam zdasz relacji czy trzyma dłużej...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...