Skocz do zawartości

REDMI 3s Prime bluetooth na słuchawkach


widzisz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Zakupiłem Redmi 3sPrime, i jestem mega zadowolony...ale...jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju.

Otóż problem, a właściwie różnica w stosunku do poprzednich telefonów, tkwi w słuchawkach bluetooth.

A mianowicie:

Na poprzednich wszystkich telefonach (około 8 szt., w tym także ULEFONE METAL z czystym andkiem 6.0) mogłem osobno ustawić głośność bluetooth w telefonie i osobno sterować głośnością w słuchawkach, co sprawiało, że miałem możliwość precyzyjnego wysterowania poziomu głośności.

Jednym zdaniem: skala głośności bluetooth w telefonie nie zmieniała się, gdy zmieniałem głośność w słuchawkach.

Na Redmi3s, z wgranym najnowszym MIUI 8 global OTA, jak sparuję słuchawki to sterowanie głosem odbywa się równocześnie przez telefon i przez słuchawki, czyli mam mniejszą niż wcześniej skalę możliwości ustawienia głośności słuchawek.

Jednym zdaniem: skala głośności bluetooth w telefonie zmienia się, gdy zmieniam głośność w słuchawkach i odwrotnie.

Słuchawki to: LG HBS 730 oraz Creative WP 380

Może ktoś coś podpowie co zmienić, aby było jak dawniej, może coś doinstalować, może jakaś zmiana BUILDPROP.

Edytowane przez widzisz1
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...