Skocz do zawartości

Redmi 3S Pro - który rom?


mseifer

Rekomendowane odpowiedzi

Również działam na Global Stable 8.1.1.0 i nie mogę narzekać. Przez noc bateria znika max 2% (7 godzin).
Nie zauważyłem żeby były problemy z przejściem między sieciami czy z niską transmisją danych. Sam system działa płynnie i stabilnie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Global stabe teraz xiaomi.eu. Jeśli chodzi o stabilność tego pierwszego to nie miałem zastrzeżeń. I nie o tym chcę tu napisać. Wymienię dwie podstawowe różnice które mi przychodzą na myśl:

  1. Odchudzenie zawartego oprogramowania na korzyść xiaomi.eu, przez co zwiększyła się ilość wolnego miejsca w głównej pamięci.
  2. Zwiększony czas pracy baterii na jednym ładowaniu. U mnie jest to dwukrotne na korzyść xiaomi.eu.

Myślę że pozostali tez mają takie spostrzeżenia za naszą rozwojówką :)

Pozdrawiam   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja też używam Global Stable 8.1.1.0. Nowszego aktualizator nie wykrywa.

Kłopot z odbiorem mnie rozmówcy mają czasami. Dzieje się to w nieregularnie. Czasami jest dobrze. Wszystkie rzeczy jak zakryty mikrofon itp posprawdzałem.Nie restartuję telefonu, nie robię filmów z obróconym obrazem - to jakieś voodoo :) . Napisałem o tym w poście kilka poniżej tego zatytułowanym "instrukcja pdf, engineering mode". Gdyby się dostać do ustawień tego trybu, to można by popróbować zwiększyć wartości leveli (jest to na necie) - podobno pomaga. Tylko dla tego modelu nie ma w Engineering mode ustawiń dla mikrofonu. Może ktoś wie jak tam wejść do tych ustawień ? (samo EM osiągam przez wciśnięcie kilka razy wersji kernela w "O telfonie".

Dlatego chyba przejdę na xiaomi.eu. Może tam się to nie dzieje. I tak potrzebuję roota, bo nie sposób zapisywać na karcie zewnętrznej bez niego. Zakładam konto MI, ale nie przychodzi mi email autoryzacyjny :(. Pisałem już do supportu w USA i też brak odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mikrofonem to tragedia. W weekend napisałem o odblokowanie i czekam na odp.
Jeśli tego mic. level nie będzie można zmienić to rozmowa z takiego sprzętu powoduje, że praktycznie ledwie co słychać rozmówcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bad napisał:

Z tym mikrofonem to tragedia. W weekend napisałem o odblokowanie i czekam na odp.
Jeśli tego mic. level nie będzie można zmienić to rozmowa z takiego sprzętu powoduje, że praktycznie ledwie co słychać rozmówcę...

to masz problemz mikrofonem czy glosnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :)
obecnie sa dostępne dwa romy miui polska
1) stable 8.1.4.0 

2) dev 6.12.29 

na obydwu nie zauwazylem wiekszych złych zachowań aczkolwiek w nie działa wykonywanie kopii zapasowej google backup :( 

ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć ? 
 

 

btw : gdyby ktoś obecnie czekał na odblokowanie bootloadera, trwa to około 2-3 dni i udało się za pierwszym razem.

Edytowane przez wojciech.wilczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...