Skocz do zawartości

Nie mogę wgrać romu przez Miflash


kargulzgor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, nie wiem co robię źle. Wyskakuje mi błąd, że nie może odnaleźć pliku błąd x800.... coś tam i pliku .bat. Czytałem gdzieś, że te wersje romów co są do ściągnięcia na miuipolska, nie są do wgrywania przez Miflash. W takim razie gdzie znajdę romy które mógłbym wgrać przez Miflash ? Niżej jeszcze umieszczam screen z info tel.                

Screenshot_2016-12-04-14-11-06-936_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2016 o 14:28, kargulzgor napisał:

Jak w temacie, nie wiem co robię źle. Wyskakuje mi błąd, że nie może odnaleźć pliku błąd x800.... coś tam i pliku .bat. Czytałem gdzieś, że te wersje romów co są do ściągnięcia na miuipolska, nie są do wgrywania przez Miflash. W takim razie gdzie znajdę romy które mógłbym wgrać przez Miflash ? Niżej jeszcze umieszczam screen z info tel.                

 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam 

Dołączę się do tematu, próbuję wgrać rom przez MIFlash i w żaden sposób nie wychodzi :(

Mam taki błąd jak w zrzucie 

Niestety do poprzedniego romu już wrócić nie mogę, telefon ani się nie włącza ani nie reaguje prawie na nic. 

Jedyne co mogę zrobić to wejść do fastboot 

Bardzo bym prosił o jakąś  pomoc :)

Zrzut ekranu (5).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, brodkasz napisał:

Jedyne co mogę zrobić to wejść do fastboot

Prawie na pewno wina komputera. Wykrywa ci 3 urządzenia id=3. Odłącz wszystko co może być wykrywane pod com, zresetuj komputer i może się uda. Ewentualnie inny MiFlash np 2016.04.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...