Skocz do zawartości

Redmi Note 3 PRO 3/32 Prime Special Version z Partner AGD RTV za 999zł


karins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj zamówiłem  Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 3 32GB (grey)  z sklepu Partner Agd RTV cena 999zł.

(opis ze strony sklepu)

Kolor Szary

Linia Redmi Note 3 PRO Prime Special Version

wersja : Global , Certyfikat CE

System  2G GSM: 850/900/1800 , 3G: WCDMA: 850/900/1900/2100MHz , 4G: FDD LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28/ ( 2100/1900/ 1800/ 1700/ 850/ 2600/ 900/ 800/ 700MHz); TD-LTE B40 (2300MHZ) , Typ sieci: FDD-LTE + WCDMA + GSM

 maenu: Multi-language

Procesor 64bit Qualcomm Snapdragon 650 Hexa Core 1.8GHz , GPU: Adreno 510

ZłączamSIM: microSIM, DualSIM

Pamięć zewnętrzna microSD, microSDHC, microSDXC (do 128 GB)

Pamięć 3GB RAM,

Pamięć wewnętrzna 32GB Pamięć wbudowana

Funkcje

Funkcje dodatkowe Zbliżeniowy, Światła, Grawitacyjny, Akcelerometr, Czytnik linii papilarnych, Żyroskop, Magnetometr

Komunikacja Bluetooth  tak

WiFi Tak

Wyświetlacz

Przekątna ekranu 5.50",

Rozdzielczość 1080 x 1920 px

Rodzaj wyświetlacza Pojemnościowy, 5-punktowy, IPS

Oprogramowanie System operacyjny  Android 6.0, MIUI V7.3

Multimedia

Lampa błyskowa - wbudowana

Matryca aparatu Przedni: 5Mpix , Tylny: 16Mpix

Nawigacja GPS  GPS, A-GPS, GLONASS

Fizyczne Waga 164g

Wysokość 152.5 mm Szerokość 76 mm Głębokość 8.65 mm

Zasilanie Akumulator  4000~4100mAh Built-in

 

Teraz do rzeczy bo kilku spraw nie rozumiem.

1. Dlaczego waga telefonu SE nie jest cięższa od zwykłej wersji, obydwie ważą tyle samo, jest to błąd, czy rzeczywiście tak jest?

2. Różne sklepy podają różną specyfikację telefonów redmin note 3 pro i redmi note 3 se (lub 3i) a dokładnie chodzi o obsługiwane karty micro SD maxymalna 128 czy 256?

Euro rtv euro agd podaje że do 256GB.  W euro rtv agd kosztuje 1300zł. Ktoś rozwieje moje wątpliwości?

3. Czy są jeszcze jakies różnice między telefonem rn3 pro wersja china (150mm) od wersji Redmi Note 3 PRO Prime Special Version (152mm) oprócz rozmiaru i obsługi pasma 800Mhz? ( i tego że nie ma żadnego etui - do se)

Jak dostane tel napisze coś więcej jak ktoś będzie chciał jakieś info. (ma być w wtorek)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach dosyć często są błędne opisy, najlepiej się do pytać jaka to wersja. Spotkałem się z czymś takim że było lte800 a wymiary były z wersji chińskiej.
Waga jest różna, chyba 3 gramy, wersja se cięższa.

Etui zaczynają się pojawiać, chwilowo są to skórzane.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dzisiaj zamówiłem  Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 3 32GB (grey)  z sklepu Partner Agd RTV cena 999zł.
(opis ze strony sklepu)
Kolor Szary
Linia Redmi Note 3 PRO Prime Special Version
wersja : Global , Certyfikat CE

System  2G GSM: 850/900/1800 , 3G: WCDMA: 850/900/1900/2100MHz , 4G: FDD LTE B1/2/3/4/5/7/8/20/28/ ( 2100/1900/ 1800/ 1700/ 850/ 2600/ 900/ 800/ 700MHz); TD-LTE B40 (2300MHZ) , Typ sieci: FDD-LTE + WCDMA + GSM

 maenu: Multi-language
Procesor 64bit Qualcomm Snapdragon 650 Hexa Core 1.8GHz , GPU: Adreno 510
ZłączamSIM: microSIM, DualSIM
Pamięć zewnętrzna microSD, microSDHC, microSDXC (do 128 GB)
Pamięć 3GB RAM,
Pamięć wewnętrzna 32GB Pamięć wbudowana

Funkcje

Funkcje dodatkowe Zbliżeniowy, Światła, Grawitacyjny, Akcelerometr, Czytnik linii papilarnych, Żyroskop, Magnetometr

Komunikacja Bluetooth  tak

WiFi Tak

Wyświetlacz

Przekątna ekranu 5.50",
Rozdzielczość 1080 x 1920 px
Rodzaj wyświetlacza Pojemnościowy, 5-punktowy, IPS

Oprogramowanie System operacyjny  Android 6.0, MIUI V7.3

Multimedia

Lampa błyskowa - wbudowana
Matryca aparatu Przedni: 5Mpix , Tylny: 16Mpix

Nawigacja GPS  GPS, A-GPS, GLONASS

Fizyczne Waga 164g

Wysokość 152.5 mm Szerokość 76 mm Głębokość 8.65 mm

Zasilanie Akumulator  4000~4100mAh Built-in

 
Teraz do rzeczy bo kilku spraw nie rozumiem.
1. Dlaczego waga telefonu SE nie jest cięższa od zwykłej wersji, obydwie ważą tyle samo, jest to błąd, czy rzeczywiście tak jest?
2. Różne sklepy podają różną specyfikację telefonów redmin note 3 pro i redmi note 3 se (lub 3i) a dokładnie chodzi o obsługiwane karty micro SD maxymalna 128 czy 256?
Euro rtv euro agd podaje że do 256GB.  W euro rtv agd kosztuje 1300zł. Ktoś rozwieje moje wątpliwości?
3. Czy są jeszcze jakies różnice między telefonem rn3 pro wersja china (150mm) od wersji Redmi Note 3 PRO Prime Special Version (152mm) oprócz rozmiaru i obsługi pasma 800Mhz? ( i tego że nie ma żadnego etui - do se)
Jak dostane tel napisze coś więcej jak ktoś będzie chciał jakieś info. (ma być w wtorek)
 


Matko boska jaki drogi.
Przepraszam, że nie na temat, ale nie wolałeś taniej kupić?

Z komputera NASA wysłano wiadomość tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych innych różnic pomiędzy tymi telefonami. Sorry ale 1300 zł za ten telefon to dużo za dużo. 160$ w Chinach kosztuje, a można i taniej

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka




Też nie spotkałem się z innymi różnicami niż wymiar, waga i lte800.

A czy to drogo...kwestia wygody, tutaj oddajesz sprzęt w przypadku awarii do sklepu i już.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry płacić 2x tyle dla wygody moim zdaniem bez sensu. Już większy sens mialoby dla mnie kupno dwoch, żeby drugi był na zapas. Koszt ten sam. 1300to kupisz mi5/mi5s. Jak się boisz gwarancji w Chinach to kupujesz w IBG i serwisujesz w razie potrzeby we wroclawiu

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę to z tą specyfikacją KATE nie tylko u nas w Polsce problem bo piszą czasami z rn3p.Z nazwą też np abc data ma tylko nazwę redmi note 3.

Ogólnie to jeszcze na global stable jest nowszy android 6.0 a na rn3 pro jest 5.1 gdzieś mi się obiło o ucho o cztniku lini papilarnych szybszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rafał2016 napisał:

Wersji PRO tak naprawdę to nie ma oficjalnie, dodaje się potocznie aby odróżnić inny procesor. ABC Data to oficjalna hurtownia na teren Polski i dlatego nie ma w nazwie PRO.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE
 

To ja wiem doskonale tylko że sklepy dodały swoje nazwy pro i International.

Firma mogła by wprowadzić np Kenzo albo KATE i by fajnie było

Edytowane przez Snajper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady u goldweya kosztuje około 200dolarów (wersja grey) z przesyłką, jak naliczą opłaty to wyjdzie mi prawie tyle ile zapłaciłem czyli 999zł, po co ryzykować jak na miejscu mam za rozsądną cenę z gwarancją 24m. Telefon jest na prezent więc liczy sie też czas przesyłki. To że na ali można kupić to ja wiem, ale co w sytuacji jak coś się rypnie? A dlaczego w innych sklepach jest tak drogo (1300zł) to nie wiem tyle bym nigdy nie dał, za 1300zł w to z ubezpieczeniem że jak wyrzucę przez okno to idę i dają mi drugi (ubezpieczenie od kradzieży i fizycznych uszkodzeń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karins napisał:

Bez przesady u goldweya kosztuje około 200dolarów (wersja grey) z przesyłką, jak naliczą opłaty to wyjdzie mi prawie tyle ile zapłaciłem czyli 999zł, po co ryzykować jak na miejscu mam za rozsądną cenę z gwarancją 24m. Telefon jest na prezent więc liczy sie też czas przesyłki. To że na ali można kupić to ja wiem, ale co w sytuacji jak coś się rypnie? A dlaczego w innych sklepach jest tak drogo (1300zł) to nie wiem tyle bym nigdy nie dał, za 1300zł w to z ubezpieczeniem że jak wyrzucę przez okno to idę i dają mi drugi (ubezpieczenie od kradzieży i fizycznych uszkodzeń).

Jest drogo bo jest oficjalnie abc data kosi kasę wsumie coś musza zarobić.żeby dopuścić na rynek w uni też czeba się namęczyć certyfikaty itd mieć.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są dwie hurtownie które mają telefony Xiaomi. ABC Data jest oficjalnym dystrybutorem i ma umowę z Xiaomi, ci mają za 1299zł. Druga (nie pamiętam nazwy) ma telefony bez umowy z nimi i dlatego jest taniej, są za 999zł.
Podejrzewam że niedługo Xiaomi wykosi ta lewą hurtownie lub też podpisze z nimi umowę.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafał2016 napisał:

W Polsce są dwie hurtownie które mają telefony Xiaomi. ABC Data jest oficjalnym dystrybutorem i ma umowę z Xiaomi, ci mają za 1299zł. Druga (nie pamiętam nazwy) ma telefony bez umowy z nimi i dlatego jest taniej, są za 999zł.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE
 

Ta druga Ck mediator  a także janusze biznesu na Allegro.

Na szczęście obie firmy tolerują odblokowanie i wgranie miui polska bez utraty gwarancji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady u goldweya kosztuje około 200dolarów (wersja grey) z przesyłką, jak naliczą opłaty to wyjdzie mi prawie tyle ile zapłaciłem czyli 999zł, po co ryzykować jak na miejscu mam za rozsądną cenę z gwarancją 24m. Telefon jest na prezent więc liczy sie też czas przesyłki. To że na ali można kupić to ja wiem, ale co w sytuacji jak coś się rypnie? A dlaczego w innych sklepach jest tak drogo (1300zł) to nie wiem tyle bym nigdy nie dał, za 1300zł w to z ubezpieczeniem że jak wyrzucę przez okno to idę i dają mi drugi (ubezpieczenie od kradzieży i fizycznych uszkodzeń).

Akurat Goldway ma bardzo drogo wersje Gray, normalnie da się kupić za 160$

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tpawel napisał:


Akurat Goldway ma bardzo drogo wersje Gray, normalnie da się kupić za 160$

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

To wiem są różne aukcje z rożnymi cenami ale ta goldweya  ma największe zainteresowanie. Sprawę przemyślałem ( trzy tygodnie ponad rozkminiałem - taki już jestem)

W miedzy czasie wyszedł Redmi 4 i namieszał mi trochę.

1 godzinę temu, Rafał2016 napisał:

Warto poczytać:
https://www.tabletowo.pl/2016/11/02/xiaomi-redmi-note-3-pro-roznice-pomiedzy-polskim-a-chinskim/

Jest mowa o dwóch hurtowniach i cenach.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE
 

 

Dobrze prawisz, czytałem go z 3-4 razy i umknęło mi to.

Ważne jest dla mnie że:

- kupiłem w sieciowym sklepie

- za 999zł

- z gwarancją 24m w Polsce (pytałem)

-jak coś mi nie przypasuje z telefonem albo się po prostu zepsuje, nie będę musiał odsyłać do Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...