Skocz do zawartości

hobbicior

Rekomendowane odpowiedzi

co do nilkin nature ciężko powiedzieć bo jest on na prawdę bardzo bardzo smukłym etui, sprawdzę to w domu bo jestem jego posiadaczem. 

ale posiadam również coś takiego za niecałe 3 $ z aliexpress i jestem mega zadowolony, bo to etui ochroni rogi na pewno, no ale telefon staje nam się od razu dużo większy co nie każdy lubi 
https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-mi-5S-mi-5S-Plus-Case-Cover-Shockproof-Cases-for-Xiomi-mi5S-mi5S-Plus/32777522480.html?spm=2114.13010608.0.0.zumyU3
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nilkin nature ciężko powiedzieć bo jest on na prawdę bardzo bardzo smukłym etui, sprawdzę to w domu bo jestem jego posiadaczem. 

ale posiadam również coś takiego za niecałe 3 $ z aliexpress i jestem mega zadowolony, bo to etui ochroni rogi na pewno, no ale telefon staje nam się od razu dużo większy co nie każdy lubi 
https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-mi-5S-mi-5S-Plus-Case-Cover-Shockproof-Cases-for-Xiomi-mi5S-mi5S-Plus/32777522480.html?spm=2114.13010608.0.0.zumyU3
 


OK będę wdzięczny za info odnośnie niklina

Wysłane z mojego XT1064 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje 3mk kupiłem na stoisku w złotych tarasach w wawie. Na dzień dzisiejszy jest super, nic nie odłazi i fajnie wygląda (praktycznie nie widać :))

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Speedo1320 napisał:

 


OK będę wdzięczny za info odnośnie niklina

Wysłane z mojego XT1064 przy użyciu Tapatalka
 

 

no niestety Nilkin Nature case raczej nam szczególnie rogów nie ochroni, jest niemal na równi z wyświetlaczem więc przy upadku może być ciężko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gzesku napisał:

Sure?

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/searchquery/xiaomi+mi+5s/1/desc/5?url=xiaomi,mi,5s

1. HD+

2. Matte

3. FlexibleGlass

4. Shine

5. SHIELD

"Szkło" jest tylko jedno, pozostałe modele to folie, poza tym polecam Allegro bo FlexibleGlass jest za 29 zł 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale rzecz w tym, że folia nie jest żadną ochroną na jakiekolwiek uderzenia, więc ciężko tu mówić o jakiejkolwiek ochronie (chyba, że przed samymi ewentualnymi ryskami) nawet przy pełnym pokryciu. A jako tako szkła do 2.5D na pełny wyświetlacz to chyba nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MatthewS napisał:

https://www.ibuygou.com/p-tempered-screen-protector-for-xiaomi-mi5s-with-colorful-bezel-8637.html co myślicie o tym? Jakby to wyglądąło na białym telefonie bo mnie kusi żeby kupić.

Moj kolega kiedys mial takie szklo, ale nie w xioami tylko jakims LG i powiem CI, ze ladnie to wygladalo, tylko troche pogrubialo telefon ale nie znacznie. Ochrona wyswietlacza jak najbardziej na 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MatthewS napisał:

https://www.ibuygou.com/p-tempered-screen-protector-for-xiaomi-mi5s-with-colorful-bezel-8637.html co myślicie o tym? Jakby to wyglądąło na białym telefonie bo mnie kusi żeby kupić.

Kupowałem to szkło z ibuygou, później z alliexpress. Faktycznie, pokrywa czarne ramki ale strasznie się palcuje, widać kropki na tym szkle (ktoś wcześniej wrzucił zdjęcie). Dodatkowo mam z nim taki problem (już druga sztuka), że po nałożeniu, na ekranie, jakby pod szkłem tworzy się kolorowa plama, wygląda jak rozlana benzyna. Jak przycisnę szkło po bokach, plama na chwilę znika, po czym znowu sie pojawia. Widać to na białym tle, min. przeglądając FB i SMSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem to szkło z ibuygou, później z alliexpress. Faktycznie, pokrywa czarne ramki ale strasznie się palcuje, widać kropki na tym szkle (ktoś wcześniej wrzucił zdjęcie). Dodatkowo mam z nim taki problem (już druga sztuka), że po nałożeniu, na ekranie, jakby pod szkłem tworzy się kolorowa plama, wygląda jak rozlana benzyna. Jak przycisnę szkło po bokach, plama na chwilę znika, po czym znowu sie pojawia. Widać to na białym tle, min. przeglądając FB i SMSy.

Miałem takie szkło. Ta plama kolorowa to powietrze. Te szkło ma klej tylko po obrzeżach.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, coby6 napisał:


Miałem takie szkło. Ta plama kolorowa to powietrze. Te szkło ma klej tylko po obrzeżach.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

Właśnie widziałem, że samo szkło nie jest klejone. Jakiś pomysł jak się tego powietrza pozbyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Zamówiłem w Goldway'u telefon MI5s z Etui i szkłem, żeby od razu mieć.
Nigdy nie miałem szkła stąd do was pytanie. 
Uważam, że trochę przepłaciłem 10$ za to szkło a dostałem chińskie g...o. Normalnie szkła można już kupić za około 3$.  
Naklejałem obchodząc się starannie jak na filmiku:

 

Czy szkło od Goldwaya powinno pasować na cały ekran? Z drugiej strony też nie przykleiło się po bokach.
Czy jest sens otwierać spór, aby otrzymać zwrot kasy argumentując, że dostało się słabej jakości produkt? 
Czy mogę wystawić Goldway'owi ocenę maksymalną, aby uzyskać przedłużenie gwarancji, a potem otworzyć spór o szkło?

WP_20170225_17_42_35_Pro.thumb.jpg.adf23b45984b744ce90c8a49e157fdd6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2017 o 21:20, Banan-PL napisał:

Czy szkło od Goldwaya powinno pasować na cały ekran?

Mysle, ze nikt nie odpowie Ci jednoznacznie na to pytanie, nie wiem jakie szkla Goldway wysyla.

Dnia 25.02.2017 o 21:20, Banan-PL napisał:

Czy jest sens otwierać spór, aby otrzymać zwrot kasy argumentując, że dostało się słabej jakości produkt? 

Teoretycznie mozesz otweirac spor, zawsze masz do tego prawo, wlacz o swoje, otwieraj go. ponad 40 zl za szklo to mozna juz wymagac jakiejs jakości. Po zdjeciu widac, że szkło które Ci sprzedał jest masakrycznej jakosci skoro tak odchodiz na bokach. Oczywiscie ekran łądnie oczysciles przed przyklejeniem np. denaturatem?

Dnia 25.02.2017 o 21:20, Banan-PL napisał:

Czy mogę wystawić Goldway'owi ocenę maksymalną, aby uzyskać przedłużenie gwarancji, a potem otworzyć spór o szkło?

Dlatego omijam aliexpress i Goldwaya szerokim lukiem, 1 rok gwraancji tylko jak dasz 5 gwizdek - chore to jest, jest to wymuszanie i stuczne nabijanie dobrych opinii bo nikt mu nie da 4 gwiazdek bo mu cos nie pasuje tylko da 5 zeby miec dluzsza gwarancje a z ta gwarncja to i tak Goldway robi jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje Mi5s u Goldwaya bez żadnej gwarancji ale tylko dlatego że jest opcja z wysyłką bez VAT, minus to że wgrywa syfiasty rom.Co do szkła niestety nie ma takiego które pokrywa wyświetlacz w całości.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...