Jump to content

Szukam przyzwoitego smartfona w nie najwyższej cenie

Recommended Posts

Witam

Szukam smartfona z takimi wymaganiami. 
- cena z przesyłką nie może przekroczyć 800zł 
- 4,7 - 5,0 cala
- mocna bateria
- ma się nie zacinać, jak gry 3d będą działać w 30 klatkach to nie mam pytań. Aczkolwiek chodzi mi o bardzo zaawansowane gry 3d jak np. final fantasy mobius.
- 8gb pamięci to absolutne minimum, 16gb + wystarczy w zupełności
- ładny wyświetlacz
- android 6.0 byłby idealny
- aparat me przede wszystkim robić zdjęcia, często robię zdjęcia notatkom itd, dlatego to ma robić "czytelnie"
- nie lubię samsungów, przepadam za lg
Wymagania spełnia LG G3, niby większy i droższy (999zł w x-kom za wersję 2gb ram), ale podobno mimo to wygodny, i tyle jestem w stanie dopłacić. Chyba, że macie coś lepszego. 

Tags: isuzu vinh phat, toyota yaris 2017, hd700 dong lanh

Edited by blackcats
  • 1 month later...
Dnia 3.12.2016 o 09:55, blackcats napisał:

Wymagania spełnia LG G3, niby większy i droższy (999zł w x-kom za wersję 2gb ram), ale podobno mimo to wygodny, i tyle jestem w stanie dopłacić. Chyba, że macie coś lepszego. 

Ja pozbyłem się w tym tygodniu swojego G3 na rzecz Redmi 4 Pro. Olej G3. G3 w wersji 2gb ram / 16gb rom omijaj szerokim łukiem! W idle zużycie ram 1,8gb... nawet chrome się zacina po otworzeniu 2 karty. A o wygodnym korzystaniu ze splitscreena (np. youtube + chrome) zapomnij - powyrywasz sobie wszystkie włosy przy pierwszym ataku "rage'u". 

Praca na baterii pod ciężkim obciążeniem - ledwo 2h (Redmi powinien wytrzymać jakoś 3-5h), przegrzewanie się + throttling (telefon b. gorący w miejscu przycisku Pwr). A grafika ze snapdragona 801 nie radzi sobie z 1440p i grami przy dobrych fps. Miałem problemy z emulatorem PSX (Front Mission, Final VII, Diablo 1) i wydajnością ze względu na rozdziałkę. 

Snapdragon 801 jest tak samo wydajny jak Snap 625, przy czym 625 jest znacznie bardziej energooszczędny i chłodny. 

G3 ma lepszy aparat, ale widzę że korzystasz z niego tak jak ja, do robienia zdjęć notatek ew. casualowo. Czyli raczej mało ważny czynnik. 

"Paczaj" na Redmi 3 Pro / Redmi 4 Pro na IBG. Kolor Redmi 4 Pro Silver można obecnie tanio wyrwać. 

Edited by Sulfur