Skocz do zawartości

Szukam przyzwoitego smartfona w nie najwyższej cenie


blackcats

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam smartfona z takimi wymaganiami. 
- cena z przesyłką nie może przekroczyć 800zł 
- 4,7 - 5,0 cala
- mocna bateria
- ma się nie zacinać, jak gry 3d będą działać w 30 klatkach to nie mam pytań. Aczkolwiek chodzi mi o bardzo zaawansowane gry 3d jak np. final fantasy mobius.
- 8gb pamięci to absolutne minimum, 16gb + wystarczy w zupełności
- ładny wyświetlacz
- android 6.0 byłby idealny
- aparat me przede wszystkim robić zdjęcia, często robię zdjęcia notatkom itd, dlatego to ma robić "czytelnie"
- nie lubię samsungów, przepadam za lg
Wymagania spełnia LG G3, niby większy i droższy (999zł w x-kom za wersję 2gb ram), ale podobno mimo to wygodny, i tyle jestem w stanie dopłacić. Chyba, że macie coś lepszego. 

Tags: isuzu vinh phat, toyota yaris 2017, hd700 dong lanh

Edytowane przez blackcats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 3.12.2016 o 09:55, blackcats napisał:

Wymagania spełnia LG G3, niby większy i droższy (999zł w x-kom za wersję 2gb ram), ale podobno mimo to wygodny, i tyle jestem w stanie dopłacić. Chyba, że macie coś lepszego. 

Ja pozbyłem się w tym tygodniu swojego G3 na rzecz Redmi 4 Pro. Olej G3. G3 w wersji 2gb ram / 16gb rom omijaj szerokim łukiem! W idle zużycie ram 1,8gb... nawet chrome się zacina po otworzeniu 2 karty. A o wygodnym korzystaniu ze splitscreena (np. youtube + chrome) zapomnij - powyrywasz sobie wszystkie włosy przy pierwszym ataku "rage'u". 

Praca na baterii pod ciężkim obciążeniem - ledwo 2h (Redmi powinien wytrzymać jakoś 3-5h), przegrzewanie się + throttling (telefon b. gorący w miejscu przycisku Pwr). A grafika ze snapdragona 801 nie radzi sobie z 1440p i grami przy dobrych fps. Miałem problemy z emulatorem PSX (Front Mission, Final VII, Diablo 1) i wydajnością ze względu na rozdziałkę. 

Snapdragon 801 jest tak samo wydajny jak Snap 625, przy czym 625 jest znacznie bardziej energooszczędny i chłodny. 

G3 ma lepszy aparat, ale widzę że korzystasz z niego tak jak ja, do robienia zdjęć notatek ew. casualowo. Czyli raczej mało ważny czynnik. 

"Paczaj" na Redmi 3 Pro / Redmi 4 Pro na IBG. Kolor Redmi 4 Pro Silver można obecnie tanio wyrwać. 

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...