Skocz do zawartości
  • 0

zakup mi5


dami

Pytanie

28 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ojoj, widzę że początek przygody ze smartfonem. Pobaw się kilka dni i dopiero pytaj. Bo nikt nie będzie Ci tłumaczył jak ustawić dzwonek telefonu, czy tapety - bo do tego dojdziesz sam, odkrywając opcje i możliwości telefonu.

Napisane z Xiaomi Mi5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 minut temu, daniel.wu napisał:

Wejść w aplikacje zegar i tam go wyłączyć.

Nadal pytasz o pierdoły, do których sam byś doszedł...

uwierz mi ze jakbym doszedł do tego bym sie nie pytał... byłem w zegar potem alarm ale nie ma nic o usuwaniu. wchodze w ustawianie alarmu i głosnosc, cyklicznosc ale nie ma usun czy cos takiego. no nie ma i juz. ustawiam na 00:00 ale to nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
uwierz mi ze jakbym doszedł do tego bym sie nie pytał... byłem w zegar potem alarm ale nie ma nic o usuwaniu. wchodze w ustawianie alarmu i głosnosc, cyklicznosc ale nie ma usun czy cos takiego. no nie ma i juz. ustawiam na 00:00 ale to nic nie da

Usuń czyli po prostu wyłącz. To takie trudne ? Ikonka zegara oznacza że jakiś alarm jest włączony - aktywny. Trochę pomyśl co ?

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra koniec tematu bo aż czytać się nie chce "to takie trudne, pomysł trochę," nie macie czasu ani cierpliwości nikt nie zmusza do udzielania odpowiedzi. Mam nadzieję że szukając pomocy w innych dziedzinach traficie na osoby które się tak nie grzeją... Mam gdzieś ten alarm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 minut temu, dami napisał:

Dobra koniec tematu bo aż czytać się nie chce "to takie trudne, pomysł trochę," nie macie czasu ani cierpliwości nikt nie zmusza do udzielania odpowiedzi. Mam nadzieję że szukając pomocy w innych dziedzinach traficie na osoby które się tak nie grzeją... Mam gdzieś ten alarm.

 

Serio nie potrafisz kliknąć w przycisk wyłączania alarmu? Gdybyś to pisał 1go kwietnia to bym zrozumiał :)

 

Desktop_20161204121234.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dami:

Jeżeli masz na myśli nie pokazywania aktywnych aplikacji w pasku to poniżej zamieszczam screena.(pasek.PNG)

Generalnie jeżeli jest to Twój pierwszy smartphone to dużo więcej nauczysz się jak sam sobie zaczniesz klikać niż jak zadasz pytanie, na które dostaniesz odpowiedź i za chwilę zapomnisz. 

Zrób sobie backup w razie jakby Ci się coś popsuło to żebyś miał z czego przywrócić.

 

pasek.PNG

backup.png

Edytowane przez Nestor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym poczekał aż wzrośnie (może kurs dolara troche się zmieni) i dopiero kupił. Niech biedaki wiedzą że mnie stać. Ale to się wtedy bardziej już opłaca kupić iphone w takim celu.

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, nie śledzę cen tego modelu tel. szczerze mówiąc jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem ,że istnieje wiec nie wiem jak cena kształtowała się w okresie roku , kilku miesięcy. Pytanie czy ta cena jest ok czy może poczekać na jakąś promocje na goldway w końcu to nie najnowszy model czyli jest szansa ,że będą go wyprzedawać?
Thx  

Edytowane przez twardy5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie przewidzisz - równie dobrze kurs dolara może się zepsuć lub złotówka spadnie. A promocje są na aliexpress z reugły takie że można oszczędzić jakąś minimalną kwotę, bo nawet jak już coś jest to zmieniają cene na mega wysoką, a później piszą że jest -90%.

 

Gdybym ja miał coś kupować, to brałbym teraz. Od wczoraj dolar znów lekko w góre :/

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...