festor89

Przywracanie IMEI Mi5

Recommended Posts

14 godzin temu, festor89 napisał:

jak telefon z kabelkiem to raz jeszcze zainstaluj twrp

https://drive.google.com/open?id=0B1HIe8yvLjS4S2Z4ekp1cklHUFE

Pobierz to rozpakuj i uruchom flash.bat

https://mega.nz/#!R48FHKhL!85748cTUjFO_tzykUQxxBUG4UewsH0CShUoGNToE2Rc

Link do globala którego instalowałem przez TWRP

Po wgraniu tego romu caly czas dostaje komunikaty o zamknieciu procesów,nie zdaze wpisac kodu bo tak non stop

Tak robilem. dopiero za ktoryms razem wgrania romu nie mam "proces zmkniety".,ale wziaz mam problem z wgraniem qcn do telefonu. Niby jest widoczny ale za kadym razem error

Panowie,telefon w koncu zobaczył karty sim. Wielki podziękowania dla gościa,który popełnił ten tutorial! Dzięki festor89 za indywidualną pomoc! Komenty "abd shell" były konieczne, inaczej telefon nadal nie działał. Okazało się,ze w telefonie nie może być kart sim. Piwko!

Ja mam trochę inny problem, chciałbym sobie zrobić backup pliku QCN, żeby mieć na czarną godzinę, ale niestety nie mogę uruchomić portu diagnostycznego w telefonie *#*#7177171#*#* nic nie daje, w chińskim romie przy uruchomieniu trzymanie home nic nie daje i wpisuję kod po uruchomieniu telefonu, podobnie jest w wersji xiaomi.eu. Wprowadziłem telefon w tryb edl QPST pięknie znalazł porty, ale jak chciałem zrobić backup to dostałem komunikat, że to nie są porty diagnostyczne.

Okazuje się że chyba jakoś źle cyferki wpisywałem bo wbiłem jeszcze raz i poszło :)

Sorki za zamieszanie

Witam.

Panowie mam problem z wyczyszczeniem pamięci. Uceglona Mi5 wgrany soft z instrukcji , twrp oraz root. Adb w trybie testu widzi telefon ale wprowadzenie komendy adb shell wyrzuca błąd error no device. TWRP poprawnie zainstalował. QPST widzi normalnie telefon ale przy próbie wgrania obrazu wyrzuca problem z pamięcią. Wyczerpałem już wszystkie pomysły i poddaję się. Pomożecie?

@jaco3

Udało Ci się rozwiązać problem? Mój Redmi 3S z dnia na dzień przestać widzieć kartę SIM, również dochodzę do etapu wgrywania przez QPST, ale też wyskakuje mi błąd pamięci...

Walcze z tym od kilku godzin na wszystkie sposoby. Widzi karte sim, ale dostepne sa tylko polaczenia alarmowe, nie chce sie zarejestrowac w sieci :/

edit: po wielu godzinach walki udalo sie. Wgrywalem ten przerobiony plik sample w kolko i nic. W koncu wgralem plik z tego linku http://en.miui.com/thread-311977-1-1.html .. i nie dziala. Zrezygnowany mowie ide spac, a telefon na gwarancje. Ale jeszcze wzialem i na lenia jeszcze raz wgralem przerobiony sample bez czyszczenia plikow EFS.... i zadzialalo. uffff

Edited by kubackjeee

Cześć gdy wyszukuję 08 1A 32 54 76 98 10 32 54  w pliku wuyskakuje że nie ma nic takiego ? SORKI WIDZĘ JUZ WARTOŚĆ HEX

Edited by Domikk barti
błąd

Guest
This topic is now closed to further replies.