Jump to content

Pierwsze kroki z MI 5

Recommended Posts

Witam.

Chwile temu zamówiłem sobie następce mojego obecnego telefonu LG G2.

Moim nowym nabytkiem jest MI 5 32 gb biały.

Owy telefon zamówiłem z aliexpress od goldway to też nasuwa mi się 1 pytanie czy owy telefon jest orginalny skoro zamówiłem go tam.

Jako iż w modowanie telefonów bawię się już od ok 5 lat to mam kolejne pytanie, czy miui jest faktycznie takie dobre jak mówią bo na obecnym telefonie jakoś nie w sobie nie rozkochało a nie wiem czy zaraz po odebraniu nie pchać się w cm 13.

Jak wygląda sprawa rysowania się tylnych plecków niby to szkło ale o G2 też mówili że ten plastik jest super hiper a teraz mam śliczne białe kreski.

Jakie 1 kroki po wyjęciu telefonu z pudełka polecacie zrobić :).

Przepraszam że zadaje tak głupie pytania lecz to moja 1 styczność z telefonem od skośnookich a że polak kieruje się stereotypami to i obawy mam spore.

Ps. Witam wszystkich na tym forum liczę że z wiązku z wym nabytkiem będę tutaj często oraz aktywnie uczestniczyć

Mam MIUI w wersji Global w najnowszej wersji. Nie czuję potrzeby włazenia w CM 13.
Jeśli się bawisz w modowanie to pewnie chcesz od razu zrobić roota. Do tego trzeba odblokować bootloadera i wgrać recovery customowe. Jak to zrobić - forum.
No i też sprawdź czy masz wersje Global/development MIUI. Jak masz pecha to może Ci się trafić telefon z jakimś syfiastym romem po chińsku bez ggappsow.
To tyle chyba

Od razu złóż prośbe po odblokowanie bootloadera,żeby jak przyszedł to już byc gotów do roboty. Przyjdzie Ci telefon to przetestujesz MIUI i będziesz miał porównanie czy jest warte zostawienie czy nie,dla mnie jest super MIUI.Co do plecków to nie wiem bo telefon jest bardzo śliski i wymagane jest raczej jakies etui chyba,że chcesz aby latał jak na lodowisku.Od razu polecam ci wgrac globala albo miuipolska(xiaomi.eu) i tyle :) .

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...