Skocz do zawartości

Dylemat i kilka pytań dotyczacych zakupu tel Redmi Note 3 pro


Wiskoler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy w tym dziale.

Mam tel RMN2 i jestem z niego bardzo zadowolony, a ponieważ zbliżają się święta to postanowiłem mojej lepszej połowie zanabyć drogą kupna podobny telefon od majnfrienda. Wybór padł na Redmi note 3 / pro. Wyszukałaem sobie na stronie gearbesta trzy modele, poddałem je porównaniu i pozostałem z zagadką. Otóż ostatni z nich RN3/32 ma procesor Helio, pozostałe to Snapdragon - nie wiem który lepszy z tych procesorów.

Helio niby lepszy bo ma 10 rdzeni - ale nie wiem i dlatego pytam.

Zastanawia mnie różnica w cenie pomiędzy pierwszym a drugim telefonem, dla mnie to one sa jednakowe pod względem technicznym. Czy może mi ktoś wyraźnie pokazać dlaczego jeden jest droższy od drugiego? I dodatkowo ta dziwna róznica pomiędzy trzecim a pierwszym telefonem, logicznie rzecz biorąc trzeci powinien być droższy od pierwszego bo bije go na głowę ilością pamięci RAM i ROM oraz procesorem - to dlaczego trzeci jest tańszy? Bo nie ma slotu na kartę pamięci?

I na koniec. który byście polecili do zakupu z tych trzech?

http://www.gearbest.com/compare-308842_308843_289037-21_21_21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tpawel napisał:

W porównaniu masz dwie wersje że snapem, różnica w cenie wynika z wielkości pamięci w telefonie. Tańsza jest 2/16, droższa ma 3/32.

No właśnie ja tej różnicy w ilości pamięci nie widzę, dla mnie oba mają 2/16

edit: tylko ten z Helio ma 3/32

Edytowane przez Wiskoler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...