Sign in to follow this  
men.stefan

Aktualizacja MIUI 6.5.5

Recommended Posts

4 minuty temu, MarcinMi napisał:

Ok, próbowałem przez ZIP, jednak przy wczytywaniu aktualizacji wyskakuje błąd.

OK. wiec tak. Sprawdz czy masz odblokowany bootloader - zgodnie z tym. Jeśli nie masz to stosujesz sie do tego i odblokowujesz http://forum.xda-developers.com/mi-4c/general/guide-unlocking-mi4c-bl-verification-t3336779. Nastepnie instalujesz to TWRP http://www.teamsuperluminal.org/ts-twrp-2-8-7-2-mi4c/ a nastepnie soft ktory chcesz sobie wrzucic 

7 godzin temu, slimdick napisał:

Raczej wygląda mi to na syfmiui, a jak faktycznie jest to taka stara wersja to zrób aktualizację w TWRP do najnowszej wersji xiomi.eu.

@MarcinMi masz na 1000% syfmiui !!!

Zanim zaczniesz się bawić z tym telefonem skopiuj wszystko co Ci potrzebne z wewnętrznej pamięci na PC. Masz odblokowany bootloader więc najszybciej zrobisz instalując TWRP a potem w nim zainstaluj rom xiaomi.eu.

Wszystko opisane na forum w odpowiednich działach.

31 minut temu, slimdick napisał:

@MarcinMi masz na 1000% syfmiui !!!

Zanim zaczniesz się bawić z tym telefonem skopiuj wszystko co Ci potrzebne z wewnętrznej pamięci na PC. Masz odblokowany bootloader więc najszybciej zrobisz instalując TWRP a potem w nim zainstaluj rom xiaomi.eu.

Wszystko opisane na forum w odpowiednich działach.

Ok, bardzo dziękuję za pomoc, postaram się jakoś to przebrnąć.

@MarcinMi

Tylko zrób to na normalnym systemie żeby sterowniki się poprawnie zainstalowały, nie myślę tu o win 98 ani xp :D Cała operacja przy prawidłowo zainstalowanych sterownikach to góra 15 minut. Pamiętaj masz odblokowany bootloader więc za dużo nie musisz kombinować.

• Like 1

8 minut temu, MarcinMi napisał:

Ok, bardzo dziękuję za pomoc, postaram się jakoś to przebrnąć.

I pamietaj instaluj TWRP od TS te co podalem link, nie ma ono problemow z dotykiem. Xiaomi.eu wedle uznania ;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this