Skocz do zawartości

Notatki i Galeria


Gabishi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj uruchomiłem swój nowy model Mi4C. Zrobiłem od razu aktualizacje do takiej jaki ma znajomy z takim samym telefonem, czyli do MIUI 8.0.4.0 i nie działają u mnie Notatki ani Galeria, natomiast u niego jest w porządki, Wyskakuje bład: Niestety, aplikacja Galeria została zatrzymana... " Nie mogę też pokazać treści błędu. Jak można to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gabishi napisał:

Witam. Dzisiaj uruchomiłem swój nowy model Mi4C. Zrobiłem od razu aktualizacje do takiej jaki ma znajomy z takim samym telefonem, czyli do MIUI 8.0.4.0 i nie działają u mnie Notatki ani Galeria, natomiast u niego jest w porządki, Wyskakuje bład: Niestety, aplikacja Galeria została zatrzymana... " Nie mogę też pokazać treści błędu. Jak można to naprawić?

Wersja MIUI 8.0.4.0 od xiaomi.eu czy oficjalna chińska ze strony ?

Jeśli ta od xiaomi.eu to wejść do recovery TWRP i zrobić WIPE ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gabishi napisał:

Pobrana z miuiupolska, wiec xiaomi.eu. Czy wystarczy zwykłe przywrócenie ustawień fabrycznych? :)

Zawsze robię przez TWRP i działa a w systemie nie sprawdzałem :D Tylko zrób domyślnie WIPE bez ustawień zaawansowanych.

 

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gabishi napisał:

Jestem całkowitym noobem w Xiaomi, mój pierwszy telefon od nich, dlatego uznałem że z ustawień będzie łatwiej :D

Skoro instalowałeś aktualizację od xiaomi.eu to robiłeś to przez TWRP więc nie jesteś takim noobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gabishi napisał:

Pobrałem ją, wrzuciłem na telefon i użyłem Narzędzia ->Aktualizacja -> wybierz z pliku. To chyba nie TWRP bo nie wyłączałem telefonu. 

Wejdź w Informacje o telefonie i podaj co tam masz pod Wersja MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierałem, ale tam nie działało mi coś innego, chyba przytrzymanie na ekranie taki sam błąd wywalało, możliwe że wipe by rozwiązał problem. 

Problem był bo za pierwszym razem nie zrobiłeś WIPE, teraz jak już masz Xiaomi.eu to kolejne updaty nie potrzebują WIPE bynajmniej ja tak robię.

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...