Skocz do zawartości

Cicha muzyka w sluchawkach


maniekm

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, maniekm napisał:

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Mi Maxa 3/32. Nie mam odblokowanego bootloadera. Wszystko działa ok oprócz poziomu głośności poprzez słuchawki. Jest cicho mimo ustawienia maxa. Czy jest jakaś możliwość poprawienia takiej sytuacji ?

Jaki masz zainstalowany system? podaj informacje z informacje o telefonie - ustawienia systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem nie są to słuchawki od innego telefonu - np. LG - w moim przypadku jest tak właśnie - na najtańszych kupionych z supermarketu za 2.99 gra aż miło, a na słuchawkach które były dołączone do LG G2 - cichutko, że prawie nic nie słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

To mój pierwszy post na forum, a ten temat żywotnie mnie interesuje. Zamierzam zakupić MiMax (3/32GB) i mam 3 pary starych słuchawek. 1 jakąś tanią, której nie używam i 2 od Samsungów (Galaxy S3 i S4). Najzwyklejsze, białe, żadne wodotryski, ale je lubię (szczególnie te od S4, ponieważ mają grubą gumę, taką trochę spłaszczoną i po tylu latach jeszcze się nigdzie nie połamały, a mikrofon też spokojnie daje radę). I stąd moje pytanie. Czy będę mieć taki problem jak opisane powyżej? Nie widzi mi się kupowanie kolejnej pary słuchawek, spoko mam już 3.

W opisie telefonu napisane jest oficjalny rom global.

Może ktoś ma takie słuchawki i mógłby sprawdzić jak to działa? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...