Skocz do zawartości
  • 0

Mi4 czy mi4c


Patryk1994

Pytanie

Witam

Zdecydowałem się na kupno smartfona od Xiaomi. Budżet jaki mam to 600zł.

 

Zastanawiam się nad Mi4 bądź Mi4c i jakoś trudno mi się zdecydować. Atuty Mi4 to jakość wykonania (aluminiowa ramka) i co by nie powiedzieć to dawny flagowiec, zaś mi4c jest tańsze, nowsze i ma lepszy procesor. 

 

Mam nadzieję, pomożecie mi w wyborze.  


Skąd polecacie kupić smartfona (technos, goldway)?

Edytowane przez Patryk1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 30.11.2016 o 11:45, Tomasz Petrycki napisał:

Mam u siebie 2 sztuki MI4 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Śmigają aż miło. Też miałem dylemat i dobrze, że kupiłem MI4. Chodzą bez problemów zarówno na MIUI 7 jak i na MIUI 8

@Tomasz Petrycki jak się sprawują obecnie? Bo teraz mi4 jest w dobrej cenie 511 zł u goldwaya, znacznie taniej niż wcześniej rozważane przeze mnie mi4c, redmi3s czy redmi4. Zastanawiam się czy to mi4 będzie dobrze śmigac na miui8 i ile tak trzyma bakteryjka? 

Będę wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, r00baq napisał:

@Tomasz Petrycki jak się sprawują obecnie? Bo teraz mi4 jest w dobrej cenie 511 zł u goldwaya, znacznie taniej niż wcześniej rozważane przeze mnie mi4c, redmi3s czy redmi4. Zastanawiam się czy to mi4 będzie dobrze śmigac na miui8 i ile tak trzyma bakteryjka? 

Będę wdzięczny 

Bakteryjka;) 1 do 2 dni. Do czego chcesz używać telefonu? Poza tym nie mam porównania z pozostałymi. Może oprócz Redmi 3 ale nie s.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Tomasz Petrycki napisał:

Bakteryjka;) 1 do 2 dni. Do czego chcesz używać telefonu? Poza tym nie mam porównania z pozostałymi. Może oprócz Redmi 3 ale nie s.

@Tomasz Petrycki jeden ma być dla mnie, drugi dla żony, i jeszcze siostrze chcę coś wybrać. Ja używam do śmigania po necie, czytania i sprawdzania iluś tam rzeczy na raz, przy jednoczesnym korzystaniu z kalendarza, do tego telefony, smsy, i wymagam szybkiej pracy sprzętu, bez zawieszania, zacinania, czy wyłączania bo za bardzo się napracował. Do tego GPS, bo w aucie też używam. Chce mieć go min 2 lata. 1 dzień pracy na baterii mi starczy.

Żonie chcę kupić coś co działa sprawnie i robi spoko zdjęcia lepsze niż iphone4 

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...