Skocz do zawartości

"Aplikacja Ustawienia Została Zatrzymana"


grlol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Po zrobieniu Bootloader-a ,twrp i wrzuceniu najnowszego Miui Polska , zgodnie z tutorialem na tej stronie.

Ustawienia przestały działać , gdy chce w nie wejść wyskakuje "Aplikacja Ustawienia Została Zatrzymana"

Robilem factory reset oraz wipe-owalem cache itd ale dalej nie dziala niewiem co robic

Jeśli jest już taki temat prosze o link bo nie moge znalezc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale to samo było u mnie , sprawdziłem bootloder czy się nie zablokował - nie , wgrałem global miflashem , ale może zrób w twrp wipe cache , data , delvik i internal storage , pamiętaj że wyczyści ci pamięć telefonu ale system pozostanie

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mariusz.ur napisał:

Nie wiem dlaczego ale to samo było u mnie , sprawdziłem bootloder czy się nie zablokował - nie , wgrałem global miflashem , ale może zrób w twrp wipe cache , data , delvik i internal storage , pamiętaj że wyczyści ci pamięć telefonu ale system pozostanie

Było to co zrobiles wipe-noles wszytko i zadzialalo ?

bo ja wipe-nowalem wszytko co moge i nie dziala dalej.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tylko robiłem wipe cache , data i delvik . Internal storage nie robiłem , nie zadziałało , wróciłem miflashem w trybie edl do oficjalnego romu , ale w dziale tutoriale możesz poczytać nowy poradnik https://miuipolska.pl/forum/topic/19518-podstawowe-pytania-i-odpowiedzi-podział-miui-edl-fastboot-twrp-odblokowanie-bootloadera-instalacja-miui-polskaxiaomieu-poradnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie taka sama sytuacja się dziś pojawiła. Historia w skrócie: zakup Note 3 Pro na Allegro -> po sprawdzeniu stwierdzono MIUI PL 7.45 i odblokowany bootloader -> wgranie TWRP ( problem I - wszystko po chińsku) -> aktualizacja do najnowszej wersji MIUI PL -> wipe ->problem II - długi czas oczekiwania na rejestrację Xiaomi -> problem III - j.w. Po rozwinięciu opcji szczegóły awarii pojawia się opis rzuconych wyjątków [plik crashDetails.java ].

EDIT: Problem zniknął po wgraniu najnowszej aktualizacji 6.12.1 przez TWRP.

 

Edytowane przez pralka2894
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...