Skocz do zawartości

Kupony IBG na Xiaomi mi5s/mi5s+/Note4/MiMax/Redmi4/RedmiPRO


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem telefonu #xiaomi umieszczam listę kuponów - link to kuponów - KLIK lub też umieszczam poniżej :) W razie jakichś pytań lub gdyby ktos potrzebowal pomocy, to pisac  ;)
Tym razem na (odnosniki do recenzji YT) Mi Max, Redmi PRO, Redmi 4 (recenzja niebawem), Mi5s, Mi5s plus, redmi note 4

Całą lista (odnosniki do wybranego produktu): 

Mi max32g s  RNmimax32sPIRZU $25,99
Mi max64bg   RNmimax64bgPIRZU $19,99
Mi max64s     RNmimax64sPIRZU $10,99
Mi max128g   RNmimax128PIRZU $15,99

redmi note4 64g silver/gold RNrn464PIRZU $10,99

mi 5s 32g      RNmi5s32PIRZU $18,99
mi 5s 64g      RNmi5s64gsPIRZU $14,99
mi 5s 128g    RNmi5s128PIRZU $14,99

mi 5splus 64g gold     RNmi5sp64gPIRZU $15,99
mi 5splus128g gold    RNmi5sp128gPIRZU $20,99

redmi 4 16g             RNredmi416PIRZU $10,99
redmi 4 32g black    RNredmi432bPIRZU $20,99
redmi 4 32g silver    RNredmi432sPIRZU $15,99

redmi pro 32g silver    RNbrp32sPIRZU $19,99
redmi pro 128g           RNbrp128PIRZU $20,99 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kyniu napisał:

Czy ta wersja redmi 4 to jest wersja pro? Bo ekran ma fullhd, ale jak pisałem do nich na faceboooku to mówili, że to nie jest pro, choć parametry mówią co innego... chodzi o 

https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-redmi4-qualcomm-snapdragon-625-20ghz-3gb-ram-32gb-rom-8679.html

Tak to wersja najwyższa z serii Redmi 4, więc to chyba to kryje się pod hasłem PRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2016 o 10:35, kyniu napisał:

już ogarnięte. redmi 4 pro zamówione dpd z ubezpieczeniem od vatu :) Mam nadzieję, ze ten sklep działa szybciej niż geekbuing

Ile razem za wszystko? bo na stronce po wpisaniu kuponu jest 157$ ale nie wiem ile do tego przesyłka i to ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kyniu napisał:

razem za czarna wersje 185dolców. Koło 800zł przy dziesiejszym kursie paypala

To jakoś sporo, na allegro po tyle chodzą tylko nie czarne. To już z tym kodem rabatowym?

o tuti np.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-pro-pl-menu-dual-sim-najtaniej-i6614194219.html

Taniej pare zł i czarny rzekomo też dostępny.

Może to nie jest jakiś godny polecenia sprzedawca no ale 800zeta prosto z chin to też wydaje się być przesadą.

Edytowane przez PokaBobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PokaBobra napisał:

To jakoś sporo, na allegro po tyle chodzą tylko nie czarne. To już z tym kodem rabatowym?

o tuti np.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-pro-pl-menu-dual-sim-najtaniej-i6614194219.html

Taniej pare zł i czarny rzekomo też dostępny.

Może to nie jest jakiś godny polecenia sprzedawca no ale 800zeta prosto z chin to też wydaje się być przesadą.

tylko teraz pytanie co z gwarancją :) sprawdź sobie jego firmę, a ibuygou daje 2 lata.. i to w Polsce :) Jak chcesz oszczędź 10zł i kup na allegro :) Jak kto woli

Cytat

Czas dostawy trwa 10-35 dni roboczych, ponieważ przedmioty wysyłane są od zagranicznych dostawców. Koszt wysyłki 49zł jest przeznaczony dla jednego przedmiotu, na koszt wysyłki wliczone jest ubezpieczenia przedmiotu w razie uszkodzenia lub utraty.

Mam nadzieję, że przeczytałeś całą aukcję... Wysyłka też jest z Chin skoro do 35 dni roboczych... To są po prostu pośrednicy... Kupują najtaniej jak się da (u chińczyka, bez gwary, albo z 1 rokiem gwary w chinach), a później wciskają, że dają na nią 24 miesiące gwarancji w Polsce :) z czego po kilku miesiącach zwijają interes, tym bardziej skoro gościu jest z Londynu...

Teraz do Ciebie należy decyzja, czy zapłacić 10 zł więcej z wysyłką kurierem, 2 letnią gwarancją w Polsce ( w Mi center we Wrocku), czy zaoszczędzisz 10zł, poczekasz 1-1,5 miesiąca i masz telefon z rzekomą gwarancją polską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PokaBobra napisał:

a IBG czy goldway czy inni z aliexpress to kto to niby jest, też pośrednicy.

Tak jak pisałem to akurat nie był najlepszy przykład sprzedawcy z allegro ale są też inne podobne aukcje

Ehhhh Tak jak pisałem rób jak uważasz :) Tylko wiesz, że pośrednicy z allegro kupują właśnie od takich sklepów jak chińczyki z alli? Oni nie mają dostępu bezpośrednio do xiaomi... Ludzie jakby taki Polaczek miał dostęp bezpośrednio do Xiaomi, to inne sklepy na allegro nie miałyby racji bytu, chodzi mi o jednoosobowe firemki, które nie mają kosztów... Wiadomo, że w sieciówkach typu x-kom zapłacisz więcej... ale takie małe firemki mające dostęp bezpośrednio do xiaomi wykończyłyby wszystkie inne sklepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko głośno myśle, człowiek myślący bardzo przepraszam.

No więc skoro kupują od tych samych co są na ali to czym się one różnią i dlaczego miałbym nie brać tego chociażby 10zł taniej :<

A to że komuś się na allegro trafił trefny towar to podejrzewam że tak samo można z ali dostać podróbę

Pewnie wywale te 800zeta i kupie z ibg dla świętego spokoju no ale tak czy siak argument że jak coś jest z allegro to musi być syf jest mocno niesprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhh...

Oficjalny sklep xiaomi -----> IBG/Geekbuing/aliexpress ----> śmieszki heheszki z allegro

Tak to mniej więcej kształtuje się przepływ telefonów... Może coś być miedzy sklepem xiaomi a ibg/geekbuing/aliexpress, ale Polaczki z allegro kupują właśnie od ibg/geekbuing/aliexpress... Mówisz, że myślisz ale tego nie widać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wymiękam. Nie mówię, że oni kupują od ibg... Oni kupują właśnie od chińczyków z aliexpress (jak najtaniej, praktycznie bez gwary)... Nie mówię, że tam jest syf, telefon dostaniesz taki jak trzeba, ale na gwarancję w PL to ja bym nie liczył :) No i masz dodatkowo czas oczekiwania ponad miesiąc... ehhh więcej mi się nie chce tego tłumaczyć :) kup na allegro i zaoszczędź 10zł, dla świętego spokoju :)

 

I gdzie ja pisałem, że z allegro to jest syf? Ile Ty masz lat? Nauczyli czytać ze zrozumieniem?

Edytowane przez kyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PokaBobra napisał:

no to Ty mówisz że na allegro jest syf poczym stwierdzasz że oni to kupują od " ibg/geekbuing/aliexpress".

Uważasz że pomyślałeś choć przez chwile pisząc te bzdury? xd

Problem jest jeden podstawowy. Ty bierzesz cene z allegro i uwazasz ja za koncowa, po czym porownujesz ze sklepem typu ibg lub goldway i wydaje ci sie ze znalazles okazje.

To teraz do ceny telefonu dodaj sobie te 23% vat na ktory jest spora szansa ze trafisz. Zwlaszcza ze na roznych forach o zakupach z chin krazy opinia ze ostatnio celnicy zrobili sie wyjatkowo wscibscy. 

Kupujac z ibg, kupujac od goldwaya z wysylka posrednia, jestes w stanie uniknac placenia dodatkowych 23% podatku. 

I wtedy te ceny z allegro z dodatkowa oplata przestaja juz byc tak rewelacyjne...

Co do reszty, goldway daje jakas tam gwaranacje, ibg daje rok albo dwa (dodatkowe 5$) z czego ten ostatni czesciowo realizowana w Polsce. 

Goscie z allegro daja gwarancje chinczyka (zwlaszcza te male pseudofiremki zajmujace sie dropshippingiem). Duze firmy w PL maja pewnie sprzet i czesci i wiedze, ale tego nie mozesz byc pewnym (nie pisze o oficjalnej dytrybucji).

Stad prosty wniosek i podsumowanie dywagacji. Nie dla wszystkich najtaniej znaczy najlepiej. Dlatego polecane sa na forum te nie inne sklepy, stad ostrzezenia przed innymi sklepami, zeby nie wpasc w bagno, lub 1-2 miesieczne oczekiwanie. 

Masz kompendium wiedzy w postaci tego forum i innych o zakupach w chinach, dodaj do tego wlasne priorytety i na czym ci bardziej zalezy i kupuj w ten lub inny sposob. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym uniknięciem vatu to też jest tak że sobie mogę wykupić ubezpieczenie u ibg co kosztuje bodajże ok 70zł, bo bez tego też mogę trafić na vat a z vatem wyszło by 150zł~

Ja już pisałem że pewnie wezme z ibg drożej dla świętego spokoju bo te pare zł różnicy mi nie robi i też nie bronię tych sprzedawców na allegro ale też nie wrzucam ich do jednego wora że jak z allegro to musi być oszust, gdyż jak też już pisałem swojego pierwszego xiaomi kupiłem z allegro i wszystko działa już prawie rok :)

Edytowane przez PokaBobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PokaBobra napisał:

Z tym uniknięciem vatu to też jest tak że sobie mogę wykupić ubezpieczenie u ibg co kosztuje bodajże ok 70zł, bo bez tego też mogę trafić na vat a z vatem wyszło by 150zł~

Ja już pisałem że pewnie wezme z ibg drożej dla świętego spokoju bo te pare zł różnicy mi nie robi i też nie bronię tych sprzedawców na allegro ale też nie wrzucam ich do jednego wora że jak z allegro to musi być oszust, gdyż jak też już pisałem swojego pierwszego xiaomi kupiłem z allegro i wszystko działa już prawie rok :)

Napisz teraz do swojego sprzedawcy, że telefon się popsuł i chcesz go oddać na gwarancję :) zobaczymy, czy w ogóle dostaniesz jakąś odpowiedź... Dobrze jest jak z telefonem nic się nie dzieje, ale w przypadku problemów to już zaczynają się schody. Ja zapłaciłem 185 dolców już razem z tym ubezpieczeniem :) i kosztuje ono przy redmi 4 około 41zł, a jednak mogę spać spokojnie. A teraz podobno celnicy mają nakaz kontrolowania paczek, a wiadomo jak to było kiedyś...

 

E: No i dzisiaj paczka wysłana :) Niektóre firmy powinny się trochę poduczyć...

Edytowane przez kyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...