Skocz do zawartości

Xiaomi a sieć komórkowa


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Zamierzam kupić telefon RN3Pro i mam pytanie, czy wszystko będzie działać ok, jeśli posiadam nr w mniej znanej sieci (Mobile Vikings i Virgin Mobile)? Bo podczytuję trochę forum i tu tylko Play albo T-mobile widzę.

Drugie pytanie, czy ma znaczenie czy wezmę wersję podstawową czy international?

Gdzieś przeczytałam, że nie ma znaczenia jeśli mieszkam w dużym mieście (ale nie mogę teraz znaleźć). Dodam, że mieszkam w Krakowie, ale często bywam w okolicznych miejscowościach. Czy w mojej sytuacji zakup wersji international ma sens? Albo może najpierw czy to co czytałam jest prawdą?

Będę wdzięczna za rozwianie wątpliwości :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieci o których piszesz to taki bieda Play, działają na tej sieci ale nie mają dostępu do wszystkich partnerów roamigowych playa.
Play ma już ponad 2 tysie btsow lte800,jesli ruszasz się poza miasto to może się przydać. Kraków słynie z antytelekomunikacyjnych zapędów, co chwila jakiś protest i likwidacja stacji. Ja bym brał International, tym bardziej że już są bardziej dostępne niż wersja China

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

Nie ukrywam, że nie jest po mojej myśli :) Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć, jest spory problem z podstawowymi rzeczami (np. etui) do wersji international. Chyba, że coś się zmieniło od ostatniego czasu :) Zastanawiam się czy nie prościej zmienić sieć na większą?

I wtedy wersja cn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem telefon od sprzedawcy z Allegro RN3Pro procesor Snapdragon 650 (lepszy od MediaTek) Telefon w języku polskim z Miui7 po przywróceniu do fabrycznych dostałem aktualizację do Miui 8 i androida Marshmallow 6 telefo sprawuje się bardzo dobrze,szybki ,bez zacinek i co ważne (dla mojej córki) chodzi na nim Pokemon Go!!! Sorry! Do niego gratis szkło 9 i etui przeźroczyste dokładnie na ten aparat.

Pozdrawiam

Edytowane przez maximus904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź
Nie ukrywam, że nie jest po mojej myśli  Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć, jest spory problem z podstawowymi rzeczami (np. etui) do wersji international. Chyba, że coś się zmieniło od ostatniego czasu  Zastanawiam się czy nie prościej zmienić sieć na większą?
I wtedy wersja cn.

Posiadam RN3P bez lte800, jestem w Mobile Vikings i mieszkam na wsi. Nie mam większych problemów z zasięgiem. Oczywiście czasami zdarzają się "czarne dziury" gdzie w ogóle nie ma zasięgu ale mi to nie przeszkadza.

Bo PLAY ma dobry zasięg LTE1800,zmusilly go po części do tego zobowiązania rezerwacyjne.
Mobile Vikings nie ma porostu wstępu do niektórych partnerów roamigowych playa, a LTE i tak nie działa w roamingu.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/29/2016 o 19:01, tpawel napisał:

Sieci o których piszesz to taki bieda Play, działają na tej sieci ale nie mają dostępu do wszystkich partnerów roamigowych playa.
Play ma już ponad 2 tysie btsow lte800,jesli ruszasz się poza miasto to może się przydać. Kraków słynie z antytelekomunikacyjnych zapędów, co chwila jakiś protest i likwidacja stacji. Ja bym brał International, tym bardziej że już są bardziej dostępne niż wersja China

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jakie bieda play ? Red bull ma taki sam zasięg co play i ten sam dostęp do roamingu. To są te same sieci, te same kody, funkcje, nawet logowanie do konta jest na stronie play.  Wiem bo mam.

Część ludzi pytam o LTE 800 a potem i tak wyłącza LTE bo na skraju miasta i słabszym sygnale więcej to żre prądu niż daje jakiegoś efektu.

Co do wersji International - sprzedają od kilku miesięcy a jakichkolwiek etui brak , szkła też. A telefon śliski jak diabli. Dlatego kupiłem standartowy RMN3pro. Mimo że produkcja tego modelu jest od 2 tygodni wygaszona to przynajmniej akcesorii nie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rn3 pro (International,kate,se) z b20 lte mieszkam na wiosce mam redbullmobile i łapie mi zasięg lte może i cudów nie ma ale jak się ma lte bez limitu to ma znaczenie ogólnie bieda by była bez b20 z internetem umnie choć to lte śmiga tak samo jak h+

Szkła już są w Polsce etui pojawiają się na olx raz na jakiś czas.Telefon mam bez etui i śliski nie jest dla mnie przynajmniej chyba że jak jest zimno i się go położy i włącza to letko zaparuje z tył.Zaletą jest to że z aluminium łatwo wyczyścić.

Problem bardziej są część zamienne np: wyświetlacz bo tego nigdzie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tpawel napisał:

A ktoś pisał tutaj o redbull? To sub marka Play, a pytali o mvno playa, które ma dostęp tylko do zasięgu macierzystego i T-Mobile.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

ups sorka :)

 

8 godzin temu, Snajper napisał:

Mam rn3 pro (International,kate,se) z b20 lte mieszkam na wiosce mam redbullmobile i łapie mi zasięg lte może i cudów nie ma ale jak się ma lte bez limitu to ma znaczenie ogólnie bieda by była bez b20 z internetem umnie choć to lte śmiga tak samo jak h+

Szkła już są w Polsce etui pojawiają się na olx raz na jakiś czas.Telefon mam bez etui i śliski nie jest dla mnie przynajmniej chyba że jak jest zimno i się go położy i włącza to letko zaparuje z tył.Zaletą jest to że z aluminium łatwo wyczyścić.

Problem bardziej są część zamienne np: wyświetlacz bo tego nigdzie nie ma

etui które po otrzymaniu okazują się za ciasne albo szkła które są potem za krótkie? Przeciez nawet na ali nic nie ma.

Jak słyszę że komuś ten telefon leży dobrze w dłoni i ma pewny chwyt to nie wiem, ja mam chyba lewe ręce.

A co do B20, jak wyłączysz 4G to na 3g albo 2g już neta nie złapiesz? Bo nie rozumiem tej Twojej "biedy": :)

Ja nie widzę różnicy w LTE czy 3G, może tylko w zużyciu baterii hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...