Jump to content

Kabel USB OTG

Recommended Posts

Redmi pro obsługuje takowy? Posiadam na USB normalne... I niestety nie moge sprawdzić bez przejściówki/nowego kabla 3.1c. 

Drugie pytanie, jaki kabel USB usb3.1 polecacie? Chińskie szybko się sypią, wnioskując po przeżyciach z kablami miniusb, a potrzebuję i kabel do ładowarki, do powerbanka itd... Mam tendencję do psucia kabli i szukam czegoś trwalszego. Aukey? Nillkin?

Onten? Nad tym myślałem http://allegro.pl/kabel-usb-3-1-type-c-200cm-2m-jakosc-wawa-fv23-i5990058166.html

Miał ktoś styczność z kablami magnetycznymi?

Edited by Edvin
Dnia 29.11.2016 o 11:44, wojtekmarchewka napisał:

Według specyfikacji Redmi Pro obsługuje OTG, ja sam nie posiadam kabla aby to sprawdzić

Co do kabla standardowego bardzo chwalone są akcesoria firmy Blitzwolf

http://allegro.pl/kabel-usb-c-typ-c-blitzwolf-3a-sprawdz-i6318864519.html

Redmi Pro obsługuje OTG

Używałem kabel OTG z przejściówką na USB typu C podczas instalacji MIUI Polska i wszystko działało poprawnie

• 1 month later...

Stare OTG z kablem USB starego typu + przejściówka blitzwolf nie działa. Przyszła w tym tyg.

Niemniej widziałem, że działa z normalnymi przejściówkami type C. Pytanie, czy lepiej przejściówka z podłączaniem pod prąd czy tylko z telefonu energia?

UCABL020300_03_L.jpg vs 418RQrusnvL._AC_UL320_SR298,320_.jpg

(np do podłączenia klawiatury + myszki, bo starym OTG pod SGS4 mogłem spokojnie podłączyć klawę + myszkę + pendrive'a i działało :D )

Edited by Edvin

Możesz z telefonu. Dodatkowo z usbc masz hdmi.

Otg stare ci nie działa bo jak ?

Przejsciowka USB C > micro usb. Maja tylko zasilanie podpięte.

Musisz kupic OTG do USB C

Jak chcesz dysk to musisz mieć z zasilaniem.

Albo alternatywnie na końcu kabla dajesz huba USB z zasilaniem własnym.

Jak tylko pendrive to nie musi być zasilania.

P.S Co za debile kupują kabel za > 200pln wart 5$

Edited by homman

@homman przejściówki USB C > Micro USB mają też OTG. Wystarczy mieć porządne i podpiąć posiadany kabel OTG z Micro USB i wszystko będzie działać. A kupując przejściówkę wystarczy czytać opisy. Są tanie bez jednego pinu i z piątym pinem też :)

Posiadam i takie i takie. Najgorsze przejściówki robi Xiaomi bo bez OTG.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...