Skocz do zawartości

Problem z aplikacją SMS


Irenka27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Od kilku dni mam telefon Xiaomi mi4c. Pomału się go uczę :) jednak mam problem z aplikacją sms. mianowicie, gdy dostaję smsa, wchodzę w aplikację i mnie wywala, więc muszę wejść drugi raz i wtedy jest ok. Odczytuje, odpisuję, cofam i znowu to samo. wywala i komunikat że aplikacja sms została zatrzymana. Mowa o domyślnej aplikacji, która jest w telefonie. Czy ktoś wie o co chodzi? Nic nie zmieniałam w ustawieniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Irenka27 napisał:

Witam. 

Od kilku dni mam telefon Xiaomi mi4c. Pomału się go uczę :) jednak mam problem z aplikacją sms. mianowicie, gdy dostaję smsa, wchodzę w aplikację i mnie wywala, więc muszę wejść drugi raz i wtedy jest ok. Odczytuje, odpisuję, cofam i znowu to samo. wywala i komunikat że aplikacja sms została zatrzymana. Mowa o domyślnej aplikacji, która jest w telefonie. Czy ktoś wie o co chodzi? Nic nie zmieniałam w ustawieniach. 

Pierwsze zasadnicze pytanie, czy w mi4c zmieniales soft na xiaomi.eu lub czy ewentualnie dzialasz na china stable, czy ewetualnie na jakims syfmiui od jakiegos sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Irenka27 napisał:

Witam. 

Od kilku dni mam telefon Xiaomi mi4c. Pomału się go uczę :) jednak mam problem z aplikacją sms. mianowicie, gdy dostaję smsa, wchodzę w aplikację i mnie wywala, więc muszę wejść drugi raz i wtedy jest ok. Odczytuje, odpisuję, cofam i znowu to samo. wywala i komunikat że aplikacja sms została zatrzymana. Mowa o domyślnej aplikacji, która jest w telefonie. Czy ktoś wie o co chodzi? Nic nie zmieniałam w ustawieniach. 

W zakładce Informacje o telefonie jest podana Wersja MIUI i to by wiele nam powiedziało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałam nic. tak jak dostałam z chin tak działam :) jedynie co pozmieniałam w telefonie, to wiadomo jakieś tam aplikacje, tapety i inne pierdoły, ale nic głębiej w system nie wnikalam bo się nie znam

Wersja: MIUI Global 8.0

8.0.4.0 (LXKCNDA) Nie wiem czy to też ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Irenka27 napisał:

Nie zmieniałam nic. tak jak dostałam z chin tak działam :) jedynie co pozmieniałam w telefonie, to wiadomo jakieś tam aplikacje, tapety i inne pierdoły, ale nic głębiej w system nie wnikalam bo się nie znam

Wersja: MIUI Global 8.0

8.0.4.0 (LXKCNDA) Nie wiem czy to też ważne

Właśnie ten system co masz zainstalowany może sprawiać problemy. MI4C jest tylko przeznaczony na Chiński rynek więc nie ma na niego takiego systemu jak Global, tylko China z dwoma językami Chińskim i Angielskim. Ta wersja co posiadasz to jakaś kiepska przeróbka. Pierwsze co należy zrobić po zakupie tego modelu to wymienić system.

O systemie MIUIPolska

Więc masz dwie opcje albo zrobisz to sama korzystając z forum albo wyślij na serwis np. http://micenter.pl/

Chyba że masz kogoś kto to za Ciebie ogarnie.

Pozdrawiam ;) 

 

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tej aplikacji sms opcja raportu dostarczenia sms ??

Tak. Ustawienia na dole Systemowe i tam SMS , potwierdzenie dostarczenia jest domyślnie włączone.
8061ced969be589bedff0a13295ed134.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...