Skocz do zawartości

Google Camera i nagrywanie filmów w 4K Redmi Note 3 Pro SE


gonzo_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zainstalowałem aplikację Google Camera z tego linku

Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że bez wgrywania żadnej innej wersji MIUI jest dostępne nagrywanie w 4K. Niestety są już kiepskie warunki żeby coś kręcić sensownego ale w info o pliku jest wyraźnie rozdzielczość 3840x2160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu w link: " Sorry! This content is not available in your country yet. We're working to bring the content you love to more countries as quickly as possible. Please check back again soon. " Ściągnąłem z apk mirror wersje 3.2.045 ale po przy próbie włączenia kamery wywala błąd połączenia z aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, jarek87 napisał:

Po kliknięciu w link: " Sorry! This content is not available in your country yet. We're working to bring the content you love to more countries as quickly as possible. Please check back again soon. " Ściągnąłem z apk mirror wersje 3.2.045 ale po przy próbie włączenia kamery wywala błąd połączenia z aparatem.

U mnie również to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gp oprócz Google camera jest open camera,camera mx(nie mają blokady regionu wiec można pobrać z fona) mają 4k(miałem ale cudów niema) są też płatne jakieś.ogólnie na full hd dobra jakość na stockowej jest ale to jak się uda chyba bo 1 tel był poprostu tragedią:-D

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...