Jump to content

Redmi Note 3 Pro Problem z pierwszym logowaniem

Xanxus
 Share

Recommended Posts

Udało mi się wgrać MIUI 8 na nowego Redmi Note 3 Pro lecz telefon zatrzymał mnie na "samouczku" gdzie nie daje mi się zalogować na konto Xiaomi. Nie pozwala również pominąć tego kroku i pokazuje się komunikat o błędzie weryfikacji. Jedyną radę jaką znalazłem na mój problem to próbować do skutku, aczkolwiek próbuje już trzecią godzinę i nadal to samo

Edited by Xanxus

6 minut temu, Xanxus napisał:

Udało mi się wgrać MIUI 8 na nowego RN3P lecz telefon zatrzymał mnie na "samouczku" gdzie nie daje mi się zalogować na konto Xiaomi. Nie pozwala również pominąć tego kroku i pokazuje się komunikat o błędzie weryfikacji. Jedyną radę jaką znalazłem na mój problem to próbować do skutku, aczkolwiek próbuje już trzecią godzinę i nadal to samo

Chyba musisz uzbroić się w cierpliwość bo Chińczykom znowu serwery padły i tu chyba jest problem.

• Like 1

No i nie wiem dziś próbowałem znów i nadal to samo, nie daje ominąć i nadal pokazuje ten sam błąd lecz teraz pokazał mi opcje wysłania sms'a z weryfikacją lokalizacji lecz to też nic nie dało. Jestem już kompletnie zgubiony i nie wiem co z tym zrobić... ma ktoś jakieś rady?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...