Skocz do zawartości
  • 0

Dylemat między Mi5 a Redmi PRO


Ryba85

Pytanie

Siemka.

Dylemat jak w tytule. Ojciec miał mi odsprzedać Redmi PRO ale za bardzo mu się spodobał ;) A sprawdzając ceny tu w PL to widzę że dokładając 100-200zl mogę już dostać Mi5. Za Redmi przemawia 5,5 cała OLED(świetny wyświetlacz),karty pamięci a za Mi5 wygląd (kolega miał i rewelacja). Obawiam się że Mi5 może być za mały(obecnie mam Mi4 i jest za mały dla mnie,przyzwyczajenie do LG G3) no i snap a nie Mediatek...

Nie mam możliwości zestawić teraz jeden z drugim żeby porównać sobie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 godzin temu, Drakoon34 napisał:

Wszystko przemawia na plus Mi5, to flagowiec. Jedynie wielkość ekranu przemawia za redmi pro. Mi5 na technosie za tysiąc złoty chodzi.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

 

7 godzin temu, Ryba85 napisał:

Siemka.

Dylemat jak w tytule. Ojciec miał mi odsprzedać Redmi PRO ale za bardzo mu się spodobał ;) A sprawdzając ceny tu w PL to widzę że dokładając 100-200zl mogę już dostać Mi5. Za Redmi przemawia 5,5 cała OLED(świetny wyświetlacz),karty pamięci a za Mi5 wygląd (kolega miał i rewelacja). Obawiam się że Mi5 może być za mały(obecnie mam Mi4 i jest za mały dla mnie,przyzwyczajenie do LG G3) no i snap a nie Mediatek...

Nie mam możliwości zestawić teraz jeden z drugim żeby porównać sobie :/

Jeszcze OLED i lepsza bateria przemawia na korzyść Redmi Pro. Na korzyść Mi5 wydajność i mimo wszystko lepsza jakość wykonania (chociaż ta w Redmi Pro też jest świetna) bo to jednak flagowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie żartuj... to kupuj w topowych sklepach 2-5$ drożej ale masz do max 3-4 dni

Szkoda mi kasy na kuriera, ale w zeszłym roku szwagrowi na szybko kupowałem,chcial żonie na święta prezent zrobić. W niedzielę telefon wyslany- w środę rano u mnie w domu

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeszcze OLED i lepsza bateria przemawia na korzyść Redmi Pro. Na korzyść Mi5 wydajność i mimo wszystko lepsza jakość wykonania (chociaż ta w Redmi Pro też jest świetna) bo to jednak flagowiec.

IMO IPS lepszy od OLED. Od kiedy redmi pro to flagowiec?

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Drakoon34 napisał:


IMO IPS lepszy od OLED. Od kiedy redmi pro to flagowiec?

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Twoja opinia to twoja opinia... fakty są jakie są. Chociaż fakt że to kwestia gustu, większość osob woli OLED.

 

A co do flagowcow, to przeczytaj jeszcze moje zdanie uwzględniając gdzie zaczyna a gdzie kończy się nawias.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Twoja opinia to twoja opinia... fakty są jakie są. Chociaż fakt że to kwestia gustu, większość osob woli OLED.
 
A co do flagowcow, to przeczytaj jeszcze moje zdanie uwzględniając gdzie zaczyna a gdzie kończy się nawias.

Ale są oledy i oledy. Pytanie jakiej klasy oled jest w Redmi Pro. Mimo tego, że osobiście też wolę oledy to tutaj wybralbym Mi5

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...