Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Który telefon będzie lepszy (ogólnie)? Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB czy Redmi Pro 3GB/64GB?

Czytałem, że można kupić Note 3 Pro z MIUI 7 Polskim, a w Redmi Pro jest MIUI 8 po angielsku i nie wiem kiedy PL będzie dostępne.

Co myślicie? Dodam, że jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam redmi note 3 pro prime, czyli wersję 3/32 i uważam, że jest wart swojej ceny. Nie wiem jak wypada w porównaniu z redmi pro. Niemniej sam soft powinieneś dostać global miui 8, który ma język Polski, jednak lepiej przygotować się na wgranie softu manualnie, gdyż jest szansa na syfmiui. W dodatku miui polska z tygodnia na tydzień staje się bardziej sprawne i zoptymalizowane niż global. Instalacja miui polska nie jest skomplikowana, jedynie złożona.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupilbym żadnego redmi. Mój szwagierk kupił redmi note 3 i jest gorszy jak moja stara mi trojeczka. Lepiej dozbierać parę groszy i kupić flagowca.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka



Nie przesadzaj, bo nie jest gorszy. Warto wybrać flagowca, jednak rn3 jest lepszy niż mi3.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te cene to kupilbum leeco le max 2

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka



Twoje opinie są nic nie warte, zero konkretów, argumentacja "bo mój szwagier ma", polecenie leeco gdy gość nie prosi o propozycję innych marek. Nakładka leeco to gniot w dodatku spolszczony w 50 procentach, a jak widać autorowi tematu zależy na wsparciu języka polskiego. Jesteś trolem czy tak na serio?

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt w leeco oryginalna nakładka to kupa, ale na mokee dziala naprawdę super. Do tego telefon jest super wykonany, metalowa obudowa ładny wygląd no i podzespoły z wyższej polki. Minus jest taki, że nie ma wejścia na słuchawki jedynie przejściówka mini jack na usb Miałem takie rozwiązanie w pewnym alcatelu i się nie sprawdzało, wejście USB szybko się wyrobilo. Jeśli miałbym kupować telefon z ekranem 5,5 cala to wybralbym leeco dlatego że cena jest rewelacyjna.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się boisz flashowania to nie masz wyjścia, musisz kupić coś z globalem. Czyli zostaje redmi note 4. Nie masz się co bać, to prawie bliźniak redmi pro, którego posiadam. Wcześniej miałem mi4 i redmi pro jeszcze lepsze wrażenie robi. Redmi note 3 pro moze jest gorzej wykonany(też bym w paranoje nie wpadał) ale ze on jest na 100% gorszy niż mi3 to nie wiem z której strony ;)
Może i flagowiec,ale już stary

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostatnie pytanie.

Nie patrzcie na cenę, tylko na androida i MIUI i ogólnie, żeby nikt z konia nie zrobił przy zakupie.

Lepiej wypada kupić:

http://allegro.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-32-3gb-lte-dual-sim-i6596856424.html?fromVariant=6596854748

czy

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-prime-3-32gb-global-fv23-i6615370693.html

Edytowane przez mariuszpudzian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochlon, poczytaj o zakupach w Chinach, na Aliexpress jest lepsza ochrona niż na Allegro, spory działają. Dobre sklepy zapewniają ochronę przed VAT, paczka idzie ok 2tygodnie. Jeśli nie Aliexpress to jest masa dobrych Chińskich sklepów gdzie płaci się PayPal, który także chroni. Serio może w PL rn3 pro za tysiaka nie ma zbytnio alternatywy,ale naprawdę za tą kasę można kupić flagowca

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariuszpudzian napisał:

Ok, ostatnie pytanie.

Nie patrzcie na cenę, tylko na androida i MIUI i ogólnie, żeby nikt z konia nie zrobił przy zakupie.

 

Jak to nie patrzeć na cenę , jak obie kłują po oczach :D , a ta pierwsza omal mnie nie zabiła :P

Co do pytania w obu przypadkach masz Global czyli oficjalny rom Xiaomi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Mi3. Faktycznie flagowiec w każdym tego słowa znaczeniu, także jeśli chodzi o wykonanie. Używam go bez mała rok czasu a i kupiłem używany a śladów sfatygowania praktycznie brak- nie trzeszczy, nie skrzypi, farba nigdzie nie odchodzi, gorilla robi robotę bo ekranik bez znacznych rys (a co istotne nie używam szkieł, foli ani etui a robie w kurierce i telefon setki razy dziennie podróżuje- kieszeń - fotel - półka). RN3P może i bebechy ma lepsze bo jak wiadomo 2-3 lata w dziedzinie technologii robi swoje ale w kwestii wykonania zastanawiałbym się. To już może Redmi Note 4. Co prawda nie miałem w rękach ale z opinii innych słyszałem że między RN3 a RN4 jest mocny przeskok jeśli chodzi o jakość wykonania. Z resztą widać to nawet na zdjęciach. 

Osobiście sam kupuje teraz Redmi Pro. Sam miałem dylemat na co się z Mi3 przesiąść. Brałem pod rozwagę RN3P, RN4 i Redmi Pro. Koniec końców stwierdziłem że jak już zmieniać to z jajami a nie na "ciutek lepszy" a i opinie o REDMI PRO Kolegów z tutejszego forum nie pozostały bez znaczenia. Kto go ma to każdy mówi że mimo iż Redmi to linia budżetowa to jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Mam nadzieję że i ja będę mógł potwierdzić tą opinie jak już trafi do mnie RP.

Język polski będziesz miał na każdym z nich- wgrywaj od razu MIUI Polska, nie siedź na globalu. 

Odpowiadając na Twoje pytanie- jeśli zależy Ci (prócz parametrów oczywiście) na designie i jakości wykonania to RP. Są także wersje 3/32. Jeśli to jest dla Ciebie mniej ważne a istotna jest cena wybierz RN3P. Nie kupuj na allegro i Olx chyba że masz możliwość obejrzeć tel przed kupnem. Jest za dużo oszustów na rynku, za dużo podróbek i refubów. Jest obszerny wątek tu na forum jak rozpoznawać orginalne xiaomi. Z polecanych sklepów to przede wszystkim Ibuygou, HK Goldway na Alliexpres lub np Banggood. Z polskich to Technos Online chociaż on w stosunku do tych wcześniejszych ceny też ma już niestety polskie..

Edytowane przez santos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu w takim razie. Porównaj wyglądy obu smartfonów, weź pod uwagę dostęp akcesoriów, części zamiennych, wersję SE, fakt co jest dłużej na rynku i czy wolisz mieć sprawdzony model czy taki który wyszedł niedawno i nie za wiele wiadomo o awaryjności.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...