Skocz do zawartości

Aktualizacje Redmi Note 3


kamis086

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon ma najnowszy soft Global Stable, aktualizacje rzadko, kilka w roku. Chcesz co tydzień pobierz Global Dev , ostatni z Androidem 5 6.8.18  recovery image

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=330304&highlight=ROM%2B6.8.18

 i zainstaluj przez aktualizer a potem wykonaj normalną aktualizacje do najnowszej wersji. Zwróć uwagę co pobierzesz, masz wersję Kenzo inaczej Redmi note 3 pro i założyłeś wątek w złym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc ja wyslalem fona do aze bo mialem jakies chinskie nieoficjalne badziewie. Wgralo cos i odeslali z info ze to najnowszy soft. Jak im wysłałem maila co to za wersja to napisali ze miui8. Albo jestem slepy albo ta numeracja jest popieprzona. Pomoze ktos co to za soft i czy moge to akualizowac i czy ota czy sam musze czy moze musze odblokowac bl i pote twrp itd itp? 

Screenshot_2016-12-09-18-26-29_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Oto mój screen z tego co mam teraz wgrane. Czy mogę prosić o podanie gdzie? i jak? tak jak dla zupełnego zielonego liścia - są opisane czynności wykonania aktualizacji do najnowszego androida dla mojego telefonu. Może jakiś link, który poprowadzi mnie krok po kroku? Dodam tylko, że ten telefon nie aktualizuje się sam a jak robię to ręcznie też nie odnajduje nowszych wersji oprogramowania :(

received_1476954402361537.png

Edytowane przez Anna88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...