Jump to content

Otwieranie plików w przeglądarce a otwieranie w app

Recommended Posts

Witam mam problem kiedyś przez przypadek dalem zapamiętaj domyślnie i otwarlem film Youtube w przeglądarce 

Czy istnieje opcja wykasować to ustawienie domyślne z pamięci nie tracąc wszystkiego ?

Chciałbym aby pojawiali się to okienko i na przykład film który otwieram w Youtube w przeglądarce otwierał się w apce Youtube 

Dokument pdf w apce do pdf itd itd 

Jest taka opcja ??

Nie przeszkadzaloby mi to w sumie ale 

Używam vhromecast a przeglądarka nie wysyła nan obrazu

Zza to przykładowy Youtube ma ta opcje i robi się to zagmatwane bo gdy ktoś doda nowy film ja go otwieram otwiera mi się w przeglądarce ,zatem.musze skopiować tytuł wkleić w apkke Youtube a i tak się okazuje że przez jakiś okres czasu nie da się tego filmu znaleźć i lipa z oglądania na tv 

a da sie to jakos inaczej zrobic tak aby nie usunac tych zakladek <ikonek >

z glownej strony przegladarki interet ?

zrobilem tak jak mowisz ale zniknely mi wszytie zakladki -ikonki z glownej strony <szybkiego uruchamiania >  przegladarki :(

Z tylu linków 

Screenshot_2016-11-27-18-05-05-099_com.android.browser.png

Screenshot_2016-11-27-17-35-09-902_com.android.browser.png

Zostało tyle 

I kopia danych na telefonie w zakladce kopia i kasowanie  oraz kopia w chmurce  tego nie chce przywrócić . Dobrze że miałem  kopię wszystkiego w trwp 

Edited by Mariuszes

Jak wyczyścisz to powinno być nieaktywne, wyszarzone jak u mnie. Daj jest coś nie tak.
Zrób to samo dla youtube, chrome, Internet i wszystkich aplikacji w których mogłeś zaznaczyć domyślne działania. Nie stracisz danych tylko wróci zapytanie jaką aplikacje użyć. Pobaw się tylko nie klikaj nic innego

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Musi to być coś innego bo dałem wyczyść domyślne w przeglądarce internet 

A potem już w innych apkach które sprawdzwlem było to nie aktywne 

Więc teoretycznie nie dało się już tego wyczyścić bo podświetlenie opcji zmieniło się na nieaktywne 

IMG_20161128_092452.jpg

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...