Skocz do zawartości

To co , to mi6 ?


Mariuszes

Rekomendowane odpowiedzi

"Czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk Home". Lol faktycznie nowość.

Kurcze czytałem dziś na xiaomi tips chyba taki fajny bajkowy artykuł o Mi6. Będzie miał wszystko co najlepsze. Wypisali wszystkie fantazje o każdym podzespole.

Wchodząc teraz pod ten link liczyłem na kopię tamtego artykułu.
A jednak się przeliczyłem i tu raptem parę akapitów o niczym.

Wysłane z mojego Mi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Krukruk napisał:

I wychodzi na to, że telefon będzie miał lepsze parametry niż mój komputer :)

Nawet nie zbliżone, ilość RAM, rdzeni czy GHz to nie wszystko. Najlepsze Snapy i tak mają daleko do średnich mobilnych x86 od Intela, a co dopiero od takich w PC.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że telefonom jeszcze daleko do osiągów, które mają nawet starsze generacje komputerów. Trzeba wiedzieć, że moc obliczeniowa procesorów  jest wykorzystywana także do generowania obrazu, bo sam układ graficzny, który może mieć ok 650 Mhz, może mieć problemy z generowaniem czegoś więcej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, galakty napisał:

Nie wiem z czego się cieszycie, ale im szybciej nowe modele wydają, tym te starsze są bardziej olewane. Jak dalej pójdą tym trendem to Mi5 dostanie 20 FPS a OIS zamiast nie działać będzie przeszkadzał w drugą stronę.

Aż muszę sprawdzić jak to wygląda na Mi Note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dwa lata. Telefon to wg mnie powinien mieć 3+ lat wsparcia. Powinien, nie zawsze ma (patrz np lg). Ale, taki iPhone 4s miał wsparcie do września 2016 a wyszedł w październiku 2011. To prawie 5 lat. Jeżeli Xiaomi chce niszczyć konkurencje wsparciem, to jeszcze ma trochę do gonienia.

Oczywiście nie należy oczekiwać od firmy że będzie wspierała mid-endowy smartfon tyle co znakomity producent utrzymuje flagowiec. Szczególnie, jeśli do obsłużenia ma tylko 9 modeli .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dwa lata. Telefon to wg mnie powinien mieć 3+ lat wsparcia. Powinien, nie zawsze ma (patrz np lg). Ale, taki iPhone 4 miał wsparcie do września 2016 a wyszedł w czerwcu 2010. To ponad 6 lat. Jeżeli Xiaomi chce niszczyć konkurencje wsparciem, to jeszcze ma trochę do gonienia. 6 lat. To się nazywa długo!
Oczywiście nie należy oczekiwać od firmy Xiaomi, że będzie wspierała mid-endowy smartfon tyle co znakomity producent utrzymuje flagowiec. Szczególnie, jeśli do obsłużenia ma tylko 9 modeli .
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XiaoRén napisał:

Oj tam dwa lata. Telefon to wg mnie powinien mieć 3+ lat wsparcia. Powinien, nie zawsze ma (patrz np lg). Ale, taki iPhone 4s miał wsparcie do września 2016 a wyszedł w październiku 2011. To prawie 5 lat. Jeżeli Xiaomi chce niszczyć konkurencje wsparciem, to jeszcze ma trochę do gonienia.

Oczywiście nie należy oczekiwać od firmy że będzie wspierała mid-endowy smartfon tyle co znakomity producent utrzymuje flagowiec. Szczególnie, jeśli do obsłużenia ma tylko 9 modeli emoji6.png.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ekhm, wsparcie to ulepszanie telefonu, a nie wydanie aktualizacji, która czyni telefon nieużywalnym i skłania do zakupu nowszego modelu :P Pamiętam jak znajomy miał właśnie tego iPhone, a ja biedną Xperię J (1x1GHz, porażka). Jaki to nie był dumny jaki ma szybki telefon. Po aktualizacji do iOS7... stał się wolniejszy niż mój złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...