Skocz do zawartości

Wymiana ekranu


NVANG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy macie może informacje o cenie wyświetlacza do wersji Kate?
Kupiłem w kilka dni temu telefon i tak się zdarzyło, że nie przeżył pierwszego crash testu. Upadek z 50 cm na kostkę brukową kosztował mnie ogromny pająk zaczynający się przy mikrofonie a kończący w 1/3 wysokości. Stąd moje pytanko czy ma ktoś może namiary na punkt naprawczy lub stronę gdzie mógłbym kupić taki ekran? W zasadzie ekran jest cały ale gorilla glass jest do wymiany stąd domniemam, że trzeba cały ekran wymienić ale może się mylę? Z góry dziękuję za jakiekolwiek przydatne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś interesowało to udało mi się znaleźć dwa sposoby na wymianę wyświetlacza w Kate.
Wysyłka do SBE Polska firmy realizującej serwis dla ABCData(Xiaomi z X-komu) lub opcja z której ja skorzystam czyli uderzać do supportu GearBest.
Wczoraj otrzymałem maila, że są w stanie sprowadzić mi taki ekran za 40 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2016 o 15:00, NVANG napisał:

Jakby to kogoś interesowało to udało mi się znaleźć dwa sposoby na wymianę wyświetlacza w Kate.
Wysyłka do SBE Polska firmy realizującej serwis dla ABCData(Xiaomi z X-komu) lub opcja z której ja skorzystam czyli uderzać do supportu GearBest.
Wczoraj otrzymałem maila, że są w stanie sprowadzić mi taki ekran za 40 USD.

no to mnie pocieszyłeś tez kupował w gear i jedyna sprawa która mnie martwi to własnie Twoja sytuacja czyli gdy ekran poleci przy upadku. Daj znać tutaj czy rzeczywiscie sprowadzisz przez gear i czy pasujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.12.2016 o 18:08, NVANG napisał:

Jestem w trakcie załatwiania formalności. Jak do mnie przyjdzie to się tutaj odezwę.

i jak poradziles sobie z ekranem ? jestem w podobnej sytuacji i nie wiem gdzie uderzać, serwisy odpisuja ze nie maja ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, nadal czekam na ekran. Pieniądze przelałem natomiast już 45 dni czekam aż sprowadzą od ich dostawcy i z taką informacją mnie spławiają już 4 raz. Jak przyjdą to dam znać. Natomiast jeśli masz więcej pieniędzy to po prostu odezwij się do SBE Polska i oni Ci to pewnie do 400 zł wymienią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kafaros napisał:

Witam akurat mój telefon też nie przeżył 1 krasz testu. Widzę że pisałeś do gearbest, a gdzie będziesz wymieniał wyswietlacz?   Znalazłem takie coś http://m.banggood.com/1920X1080-Replacement-LCD-DisplayTouch-Screen-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Note-3-Pro-5_5-Inch-p-1104078.html warto brać? 

To nie jest wyświetlacz do wersji redmi note 3 special edition (international, Kate)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 15:27, NVANG napisał:

Hej, nadal czekam na ekran. Pieniądze przelałem natomiast już 45 dni czekam aż sprowadzą od ich dostawcy i z taką informacją mnie spławiają już 4 raz. Jak przyjdą to dam znać. Natomiast jeśli masz więcej pieniędzy to po prostu odezwij się do SBE Polska i oni Ci to pewnie do 400 zł wymienią :)

No wlasnie SBE mi odpisało że za 250zł wymienia, dopytałem się czy napewno mają ten wyświetlacz 152mm, kobieta odpowiedziała że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem i dostałem podobną odpowiedź, ale nie zapytałem czy telefon kupiony z nie oficjalnej dystrybucji też wezmą, ponieważ dostałem informację że muszę również dołączyć dowód zakupu.

Aha i jeszcze jedno kolega co zamawiał wyświetlacz, jak już przyjdzie czy mógłbyś go dokładnie zmierzyć na długość, bo zapytałem na allegro jednego sprzedawcy i jak zmierzył to powiedział że wyświetlacz ma 151.5mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem i dostałem podobną odpowiedź, ale nie zapytałem czy telefon kupiony z nie oficjalnej dystrybucji też wezmą, ponieważ dostałem informację że muszę również dołączyć dowód zakupu. Aha i jeszcze jedno kolega co zamawiał wyświetlacz, jak już przyjdzie czy mógłbyś go dokładnie zmierzyć na długość, bo zapytałem na allegro jednego sprzedawcy i jak zmierzył to powiedział że wyświetlacz ma 151.5mm.  

Z ciekawości zmierzyłem u siebie, bo czytam że wszyscy uparli się na wyświetlacz 152mm, a tyle to ma telefon, suwmiarką nie mierzyłem, ale zmierzony linijką wyświetlacz w wersji Kate, ma około 150mm, a na moje oko nawet minimalnie mniej, i to logiczne skoro telefon ma 152mm.Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem wyświetlacz w swoim telefonie suwmiarką i wyszło mi 151,12 mm



Ale mierzyłeś sam wyświetlacz, czy z plastikową ramką, bo z ramką ma faktycznie 151,12mm, a sam bez ramki 149,8 mm, też mierzone suwmiarką.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jak tam, ktoś już wymienił wyświetlacz? Niestety i mnie przytrafił się zbity ekran i szukam serwisu gdzie by wymienili i jak na razie tylko w xiaomi4you odpisali mi, że wymienią za 399zł i na pewno mają do wersji Kate tylko jakoś nie ufam temu serwisowi. W MiCenter nie mają tego lcd a w S.B.E jak na na razie brak odzewu. Jeszcze pisałem do MiXiao ([email protected]) i też brak chociaż są oficjalnym serwisem gwarancyjnym dla Komputronika, w którym de facto kupiłem swojego Xiaomi.

Ed.1

W S.B.E koszt 250 zł netto, MiXiao koszt 290zł.

Poradźcie w którym z w.w serwisów warto naprawić ten wyświetlacz

Edytowane przez Remik
Nowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...