Skocz do zawartości

Zakupiłem redmi 4 pro bez "globala" co dalej?


Zbyl

Rekomendowane odpowiedzi

Na telefonie są wyłącznie jakieś chińskie apki, nie ma możliwości zalogowania się do Google, brak Google play. Co prawda jest język angielski i tylko dzięki temu można cokolwiek zdziałać. Jak doprowadzić moje cudeńko (redmi 4 pro) do "normalności? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI Polska nie wyjdzie bo go nie ma , jest za to xiaomi.eu.
Więc odblokowanie bootloadera, instalacja TWRP i wgranie romu xiaomi.eu powinno skutecznie spolszczyć telefon. A global będzie jak będzie.

Miui polska to zamiennik z Xiaomi.eu używany nawet przez Acida, a więc nietrafione spostrzeżenie.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Morvi said:

Pokasuj te chińskie apki które się da, zrób aktualizację oprogramowania i wgraj paczkę Gapps.apk. Za jakiś czas wyjdzie Global z PL

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

OK. Poproszę o informację skąd pobrać i jak zainstalować Gapps.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zbyl napisał:

OK. Poproszę o informację skąd pobrać i jak zainstalować Gapps.apk

Tej informacji to szukaj na forum en.miui, tam częściowo zajmują się chińskimi romami. Ale to pomysł poroniony bo nawet jak te gapsy zainstalujesz to nadal będziesz miał dziwne chińskie usługi bo twój obecny rom jest dla chińczyków. Romy xiaomi.eu=miuipolska już są dla twojego telefonu, tylko musisz odblokować bootloader, wgrać twrp i taki rom zainstalować. Poczytaj lokalne poradniki, wszystko w nich jest.

 

1 godzinę temu, Morvi napisał:

Miui Polska może i nie wyjdzie, ale Global pewnie tak.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Czy global wyjdzie to na razie nie wiadomo, a romy Miuipolska, czyli inaczej xiaomi.eu (bo to od pewnego czasu dokładnie te same romy) już są dla wszystkich trzech Redmi 4, 4a, 4pro tu skróty do pobrania dla wszystkich telefonów:

https://miuipolska.pl/download/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...