Jump to content

REDMI 4A NIE DZIALA APARAT

fipurur

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję pomocy w sprawie nie działającego aparatu w Xiaomi 4a. Telefon zakupiony dzisiaj. Wszystko ładnie chodzi oprócz aparatu. Przez oryginalną aplikację aparat nie działa żaden. Po wgraniu dodatkowych aplikacji obsługujących aparat działa tylko ten do selfie (przód). 

Operacje które nic nie dały:

1. Wgranie innych aplikacji do obsługi aparatu

2. Restart telefonu

3. Przywrócenie ustawień fabrycznych

Ma ktoś taki problem lub rozwiązanie? Na razie nie chce od razu oddawać na gwarancję...

Dziękuję za odpowiedzi. Faktycznie jestem nowy jeśli chodzi o Xiaomi i dopiero poznaję tą markę i modele telefonów.

Co do problemu. Nadanie uprawnień aplikacją do używania aparatu nic nie zmienia. Dane oprogramowania: wersja android: 6.0.1 , wersja MIUI Global 8.0.1 Stabilna - 8.0.3.0.0.

Niestety nie chce oddawać telefonu do serwisu (długi czas naprawy). Jeśli udało się raz odpalić przedni aparat za pomocą ściągniętej aplikacji może być to tak jak pisze ERAGON problem softu. Myślę o zmianie/wgraniu nowego soft-u. Tutaj zaczynają się schody. Kilka razy zdażyło mi się wgrywać nowy soft do Samsunga. Niestety z Xiaomi nie mam doświadczenia. Może ktoś podrzucić taką krótką instrukcję co i jak? No i ostatnie pytanie. Z tego co widzę jest to jedna z najnowszych wersji softu. Wgrać to samo czy zrobić downgrade? Ile może trwać cały proces zmiany/wgrywania soft-u?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...