Skocz do zawartości

Przycisk wtecz nie reaguje na dotyk i sam sie wciska


koVik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od wczoraj mam problem z moim Xiaomi. Po aktualizacji Miui do 6.11.24 przegladalem youtube'a i w pewnym momencie przycisk wstecz zwariowal i sam co chwile sie wciskal. Jest tak do tej pory. Przycisk nie reaguje gdy chce go uzyc i dopiero po jakins czasie z opoznieniem cofa klikajac sie kilka razy. Wstecz dziala tylko wtedy, gdy uzywam go w asystencie dotyku. Co sie moglo stac? Jak mozna to naprawic?

Edytowane przez koVik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobralem aktualizacje(dosc dlugo sie pobierala) i po rozszyfrowaniu wyswietlilo sie, zeby uruchomic ponownie - to wylaczylem przyciskiem power i po minucie wlaczylem telefon lecz nic to nie dalo i przycisk dalej nie dziala. Chyba, ze trzeba bylo w powiadomieniu wybrac uruchom ponownie i dopiero po wlaczeniu wylaczyc przyciskiem power?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam od początku Listopada, kupiłem go na allegro. W Piątek zobaczyłem, że jest nowa aktualizacja to ją zrobiłem. Naładowałem telefon i przeglądałem youtube'a i nagle przycisk wstecz sam się wciskał, ale nie reagował na mój dotyk. Co jakiś czas powtarza się samoczynne cofanie ale na szczęście nie tak często, co umożliwia jakieś tam funkcjonowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Telefon byl w serwisie i wreszcie dostalem go z powrotem. W telefonie bylo jakies zwarcie na plycie ktore spowodowalo przepalenie dotyku na przycisku. Problem rozwiazany, dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Temat mozna zamknac.

Edytowane przez koVik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...