Skocz do zawartości

Nie działający internet pomimo zasięgu


FaUs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z internetem w mi4c. Pomimo tego że na pasku pokazuje mi że mam zasięg  LTE albo H+ to Internet w ogóle nie działa,  albo działa tak powoli że sklep play uważa "przekroczono czas połączenia" czy coś takiego. Kartę mam w Play. Kilka dni temu wszystko było w porządku. Robiłem już wipe, restart telefonu, przekładałem kartę do drugiego slotu. Nic nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FaUs napisał:

Witam, mam problem z internetem w mi4c. Pomimo tego że na pasku pokazuje mi że mam zasięg  LTE albo H+ to Internet w ogóle nie działa,  albo działa tak powoli że sklep play uważa "przekroczono czas połączenia" czy coś takiego. Kartę mam w Play. Kilka dni temu wszystko było w porządku. Robiłem już wipe, restart telefonu, przekładałem kartę do drugiego slotu. Nic nie pomogło. 

Znany problem z siecią Play mają takie obciążenia sieci że tak własnie u nich działa internet mobilny, problemy są zazwyczaj w weekendy ;) Mam tak jak Ty więc nie szukaj problemu w telefonie. Jak masz możliwość to sprawdź innego operatora kartę i gwarantuje że będzie ok.

Edytowane przez slimozis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...