Skocz do zawartości

Zakup Redmi 3s - najlepsza opcja


Mikha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić Redmi 3s 3/32. Najlepszą ofertę jaką znalazłem jest http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Redmi-3S-3GB-32GB-Smartphone---Dark-Gray-371273.html za $129.99. Zależy mi na gwarancji i uniknięciu VAT. Rozumiem, że w tej wersji net śmiga bez problemu?

1.Jeśli najbardziej opłaca się kupić na geekbuying to jak tu wygląda sytuacja?
2. Jeśli lepiej kupić z innej strony to proszę o jej wskazanie :-D

Edytowane przez Mikha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikha napisał:

1.Jeśli najbardziej opłaca się kupić na geekbuying to jak tu wygląda sytuacja?

Tutaj jest gwarancja w Chinach. Z tego co widzę to nie mają do redmi 3s opcji inlcluded tax, która pozwala na ominięcie podatków.

1 godzinę temu, Mikha napisał:

2. Jeśli lepiej kupić z innej strony to proszę o jej wskazanie :-D

Jak chcesz mieć gwarancję w Polsce, to musisz kupić albo na Aliexpress u Goldwaya z extra płatną opcją. Goldway też ma opcje ominięcia podatków, za 16$,

iBuyGou ma gwarancję w Polsce(w MiCenter u Acida), za parę $$$ możesz dokupić kolejny rok gwarancji i mieć w sumie 2 lata. Jak jest z ominięciem podatków to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2016 o 16:37, Mikha napisał:

Mam zamiar kupić Redmi 3s 3/32. Najlepszą ofertę jaką znalazłem jest http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Redmi-3S-3GB-32GB-Smartphone---Dark-Gray-371273.html za $129.99. Zależy mi na gwarancji i uniknięciu VAT. Rozumiem, że w tej wersji net śmiga bez problemu?

1.Jeśli najbardziej opłaca się kupić na geekbuying to jak tu wygląda sytuacja?
2. Jeśli lepiej kupić z innej strony to proszę o jej wskazanie :-D

W uzupełnieniu wypowiedzi kolegi wyżej dopiszę, że jeżeli zależy Ci na gwarancji to geekbuying nie jest najlepszym pomysłem ponieważ ichniejsza gwarancja nie dotyczy ekranu i płyty głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mariusz5891 napisał:

W uzupełnieniu wypowiedzi kolegi wyżej dopiszę, że jeżeli zależy Ci na gwarancji to geekbuying nie jest najlepszym pomysłem ponieważ ichniejsza gwarancja nie dotyczy ekranu i płyty głównej.

Mam tego świadomość, jednak za tą cenę zaryzykowałem i już zamówiłem. Dzięki za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...