Jump to content

FPS w filmach 4K (3840x2160 pix) z Mi5

latet

Recommended Posts

Pytałem o to w innych wątkach, ale nie było odzewu, więc może osobny wątek przyciągnie osoby, które też ten problem boli.

Chodzi o FPS w filmach 4K rejestrowanych za pomocą Mi5. W obecnych ROM-ach wynosi on 26 kl/sek. Sprawdziłem też ROM z kwietnia 2016 (MIUI7), tam było 30 fps.

Czy pamiętacie od kiedy wprowadzono to ograniczenie do 26 fps? Czy ktoś wie, dlaczego? A może to tylko bug i można mieć nadzieję, że to poprawią (przywrócą 30 fps)?

Strasznie mnie to dręczy, przyznam, że psuje mi to więcej niż połowę radości z nowego telefonu, ponieważ nie bez powodu wybrałem akurat Mi5 – z racji na OIS – bo filmiki (i zdjęcia) są dla mnie dość ważne. A tu taka kicha.

Dołączam dowód rzeczowy. Filmik nakręcony w biały dzień, więc nie ma mowy o słabym świetle (wiadomo, że w słabym FPS może spadać). Przy okazji – może znacie apkę na telefon, które by pokazywała tak dokładnie średnie, max i min. wartości FPS w pliku video?

Tworzenie nowego tematu - Forum MIUIPolska.pl  MIUI, Xiaomi, poradniki i aktualności - Mozilla Firefox 2016-11-25 000511.jpg

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...