Krupaa

Aktualizacja MIUI, redmi 3

Recommended Posts

Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.

Screenshot_2016-11-24-19-39-25_com.android.updater.png

Screenshot_2016-11-24-19-39-32_com.android.updater.png

Nie posiadasz Miui tylko jakiś Eureka Remix. Więc jak wejdziesz w Recovery, bo na pewno musisz mieć jakieś wgrane, to robisz Wipe Data, Cache i DalvikCache i instalujesz interesujący Cię ROM. 

19 minut temu, Krupaa napisał:

Posiadam MIUI 7.1.3.0 Wersja stabilna. Pobrałem potrzebne aktualizacje w formie .zip i chciałbym zaktualizować oprogramowanie. Wybieram opcje - Zainstaluj aktualizację z pliku .zip - wybieram pobrany plik zgodną z Redmi 3, telefon chwilę myśli i wraca do poprzedniego okna. Nic więcej się nie dzieję. W czym leży problem? Jak zaktualizować system do nowszego. Telefon zakupiłem z już zainstalowaną nakładką.

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Przypuszczam że nie masz tam nawet twrp i masz zablokowany bootloader. a ten rom to jakiś wynalazek na zablokowany bl, wgrany przez sprzedawcę. Nic przez updater na to nie wgrasz. Pozostaje Miflash i wgranie romu recovery, najłatwiej global dev na początek, potem ewentualne odblokowanie bootloadera i rom EU/Miuipolska.

1 godzinę temu, RegimeOfTerror napisał:

Nie posiadasz Miui tylko jakiś Eureka Remix.

1 godzinę temu, FromWP napisał:

ten rom to jakiś wynalazek na zablokowany bl, wgrany przez sprzedawcę.

Jak Eureka Remix to motyw, a nie rom. On właśnie tak zmienia apkę updatera.

Źródło: http://en.miui.com/thread-139361-1-1.html

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.