Skocz do zawartości

Geekbuying.com - problemy z zakupem, wysyłką, trackingiem


kowluk

Rekomendowane odpowiedzi

Bywa. Ale jakoś mi się nie świat nie zawalił, i tak ajfony poszły do szuflady a mi5 dołączy jak mój przyjdzie.
Ale w sumie mam szufladę z 30 telefonami najnowszymi więc zawsze coś można wybrać dla zabicia czasu...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom.k napisał:

Bywa. Ale jakoś mi się nie świat nie zawalił, i tak ajfony poszły do szuflady a mi5 dołączy jak mój przyjdzie.
Ale w sumie mam szufladę z 30 telefonami najnowszymi więc zawsze coś można wybrać dla zabicia czasu...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Chwalisz się czy żalisz? Naprawdę gówno nas tu obchodzą twoje srajfony, chyba nie o tym temat.

Edytowane przez Mariusz7
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam płaczące dzieci grzebiace palcem w g :)

Wracajac do tematu kolega dostał mi4c z GB 11.11, zamówił wersję droższa o kilka dolarów - tańsza miała nie mieć napisów FDD itp.
No i nie widac na pudełku nic oprócz TD, ładowarka chińska bez adaptera (niby mieli wysłać zgodnie z regionem). Soft Global stable z września.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja N3P SE kupowałem 11.11 gdzie indziej bo tu 

Xiaomi Online Store na Ali i z info wynika że dopiero wysłali 28.11 więc wszędzie są opóźnienia i to duże. Nic nie pozostaje tylko czekać.  

Edytowane przez remus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Matf napisał:

U mnie to tak wyglądało:

rooo.png

Idzie dokładnie tą sama drogą więc za 4 dni dostaniemy przesyłki

 

2016-11-23 12:01 Roissy Cedex (FR) W transporcie
2016-11-23 13:06 Centrum danych DPD Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD.
2016-12-02 15:59 Roissy CDG Cedex (FR) W transporcie
2016-12-03 03:00 Roissy CDG Cedex (FR) W transporcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic zamotanego. Warto czasem przeczytać temat zanim się napisze posta ;) 

Masz jak byk podany poprawny numer śledzenia paczki (o czym już wielokrotnie wspominano) 

http://alipaczka.pl/?track=04569400042303R

 

Edit. Moja druga paczka z 11.11 dzisiaj "ruszyła". liczę na to że dotrze przed końcem przyszłego tygodnia.

Na alipaczce jeszcze nie widać ale chronopost już zaktualizował tracking:

21.JPG

Edytowane przez 4mk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2016 o 22:37, 4mk napisał:

Nie widzę w tym nic zamotanego. Warto czasem przeczytać temat zanim się napisze posta ;) 

Masz jak byk podany poprawny numer śledzenia paczki (o czym już wielokrotnie wspominano) 

http://alipaczka.pl/?track=04569400042303R

 

Edit. Moja druga paczka z 11.11 dzisiaj "ruszyła". liczę na to że dotrze przed końcem przyszłego tygodnia.

Na alipaczce jeszcze nie widać ale chronopost już zaktualizował tracking:

21.JPG

Po co zakrywać tracking? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest cały czas "Scan location : Roissy - Paris - FR" od 2 grudnia tak.

 

A swoją drogą - dotarł w sobotę ten sam telefon (Redmi 3s 3/32GB)kupiony w PL (nie mogłem dłużej czekać) i na prawdę bardzo ok sprzęcik dla zwykłego użytkowania :)

Szybko działa skaner odcisków palców. 

Mega bateria, jak uruchomiłem nowy telefon i podłączyłem go do ładowania, w trakcie ładowania zaktualizowałem system (OTA działa bez problemu). Naładował się do 100% w sobotę o 15:00. Aktualnie (poniedziałek 19:30) mam 29% baterii. W międzyczasie instalowałem wszystkie potrzebne mi apki, porobiłem testy Antutu i Geekbanch itd i ogólnie zabawa nowym telefonem. Ekran włączony 7 godzin 31 minut :D

Bateria do gigantyczny plus tego telefonu.

 

Jak dojedzie już ten zamówiony przeze mnie telefon z Geekbuying to będę go chciał sprzedać, info na priv.

 

 

Edit:

 

Dodam wyniki benchmarków:

Antutu: 43994

Geekbench 4: Single core - 628, Multi-Core 2071

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie. Mi na szczęście udało się anulować zamówienie, jedynie kasa wróci za jakiś czas i jest zamrożona, a w piątek zamówienie złożone na ibg, jeszcze wczoraj je trochę zmodyfikowałem, a dzisiaj? Proszę już wysłane i normalny numer dpd, a nie zbywanie klienta... Mogłem od razu walić tam, a chciałem przyoszczędzić 5 dolków. Tak więc uczmy się na błędach :) ja już drugi raz nie złoże zamówienia u geekbuying :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...