AdamKli

Ekran blokady jak ze screena

Recommended Posts

Poszukuję motywu z którego będę mógł ustawić ekran blokady aby powiadomienia wyglądały podobnie jak na screenie. Da radę w ogóle ustawić takie powiadomienia czy do tego potrzebna jest już jakaś aplikacja z sklepu? 6373bb0852991b11922a390f32643069.jpg

Nie chodzi mi o to jaki to jest na screenie bo wiem że to echo. Ale inny lock screen niż te z motywów miui mają lekkiego laga i jak wybudzi się urządzenie to chwilkę widać pulpit a później pokazuje się lock screen. W tych z motywów miui nie ma tego problemu.

A znaleźć jakikolwiek z mozliwością dodania widgetu na lockscreenie (są w ogóle takie? Nie linczujcie mnie, nie wiem po prostu) i ustawić mu Chronusa? Podobnie by wyglądało...

Widgety na lockscreenie można było dodać chyba w Androidzie 4.2 (AOSP). Szybko z tego zrezygnowano. AdamKli, a szukałeś przez Google Grafika, albo tinyeye?

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

@RegimeOfTerror
Jak poszuka, to może znajdzie motyw MIUI z takim lockscreenem (bo o to chodzi). Przecież wyszukiwarka pokazuje obrazy podobne. Mi rzucił się w oczy wczoraj z powiadomieniami, ale stylizowany na SenseUI.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Jeśli posiadacie jakieś inne motywy które wspierają powiadomienia na ekranie blokady.. Chętnie zobaczę. 

Witam, od wczoraj mam Redmi Note 4 i  próbuje dostosować do swoich potrzeb. Nie umiem zmienić by na ekranie blokady pojawiały się powiadomienia ale bez szczegółów tzn np. jeśli jest z gmail niech pokaże że są nowe wiadomości ale niech nie pokazuje od kogo, Chciałbym to ustawić do wszystkich aplikacji tylko powiadomienie bez szczegółów. Czy wiecie jak to ustawić? Mam wertsje MIUMI Global 8.2

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Chyba jak już tylko tylko zmiana motywu blokady.

Znasz jakiś motyw gdzie mogę zapożyczyć ekran blokady tak by nie miał szczegółów w powiadomieniach?

To i ja się podepne pod temat... Poszukuję ekranu blokady wyświetlającego wydarzenia z kalendarza.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Dodać widget na ekranie blokady można za pomocą xMIUI. Niestety z wersja 7 xMIUI nie działa, ponieważ jest problem z frameworkiem.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.