Jump to content

RN3 pro MIUI 8 nie działa


limpingostrich
 Share

Recommended Posts

Hej/ mam problem, kupiłem kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro z MIUI 7.4.9 i wszystko działało ale wkurzały mnie te reklamy i postanowiłem przejść na MIUI 8 według https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

sprawdziłem czy mam odblokowany bootloader > Pobieranie Recovery TWRP ( TERP_kenzo) > Pobieranie ROMu MIUIPolska (xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_6.11.17_v8-6.0) > Instalacja recovery (fastboot devices,  fastboot flash recovery twrp.img, fastboot boot twrp.img,Reboot recovery) > Instalacja MIUIPolska ( przeniesienie pliku, instalacja, reebot )

 

problem w tym, że telefon się włącza(na MIUI 8) ale po odblokowaniu na chwile pojawia się ekran główny (tapeta ze starego MIUI) i po chwili znów się sam zablokowuje. Może ktoś pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

A zrobiłeś full wipe przed instalacją Xiaomi.eu? W każdym razie teraz tak zrób i zainstaluj ponownie soft umieszczając plik zip w katalogu downloaded rom lub na karcie SD.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie robiłem, jestem nowy w temacie, dzięki sprawdzę po południu, full wipe przez TWRP ?

"zainstaluj ponownie soft" mam rozumieć że od nowa mam wykonać to samo co opisałem w 1 poście ? czy wgrać jakiś dodatkowy (np. chiński) ?

Edited by limpingostrich
Link to comment
Share on other sites

zrobilem wipe bedac w TWRP pozniej reebot i mi się pojawił MIUI 8. Muszę zainstalowac w tym wypadku MIUI Polska ?

 

przy wpisywaniu ustawien początkowych (wpisz się na konto Xiaomi) wyświetla mi : "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd"

Edited by limpingostrich
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zainstalować MIUI8 ale dalej problem z "nie można sprawdzić stanu bezpieczenstwa, wystąpił błąd", poza tym na maila przychodzi mi mail ze nowe logowanie z Nowe logowanie z urządzenia z systemem Xiaomi Redmi Note 4G, to normalne czy coś tu nie pasuje ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...