Recommended Posts

Nie wiem czy interesujecie się gałęzią Xiaomi jaką jest Amazfit, natomiast od jakiegoś czasu prosperuje ich oficjalna strona na rynek Global : https://www.amazfit.com/.

Nowością jest mający dopiero premierę Amazfit ARC, który wydaje mi się całkiem skutecznie konkurować z MiBandem ( na bank pod względem wykonania), posiada on również prócz szeregu sensorów, powiadomienia o nadchodzących połączeniach. Obecnie ma miejsce "promocja" z 69 na 49 dolarów. Na resztę produktów po wpisaniu kodu OURTREAT, do 5 grudnia , udzielana jest bonifikata 35%.

amazfit_arc_full_front_view.png

amazfit_arc_back_view_ppg_sensor.png

amazfit_arc_hero_display_animation.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś temat bez echa przeszedł, nikt nie jest zainteresowany tuningowanym MiBandem? Może ktoś jednak używa i coś jest w stanie powiedzieć na jej temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo przecież były branzoletki luxury miband i co i nic. Nie sprzedają się.

Po co wydawać 2 / 3 razy tyle za wygląd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstawowa wada tego typu opasek, jest brak mozliwosci wlaczenia stalego odczytu tetna.

Bylaby to fajna alternatywa dla zegarkow biegowych itd... ale tetno na zyczenie to troche za malo, zeby dobrze monitorowac trening biegowy i nie tylko.

Dla niektorych monitorowanie snu i licznik krokow to tylko taki dodatek, natomiast mala i zgrabna opaska ktora na ekranie pokazywalaby aktualne tetno i dystans/czas/predkosc byla by dobrym wyborem.

Niestety takie rzeczy poki co kosztuja sporo i raczej tylko od znanych producentow typu garmin.

Kolejna odmiana miband... ilez mozna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można włączyć stały odczyt tętna zarówno w oficjalnej aplikacji (odczyt co sekundę) oraz przez inną aplikację np Notify & Fitness for Miband... średni odczyt jest co 2 sekundy z tego co widzę. W oficjalnej apce tętno mierzy ale w sumie nic z tego, historii mi nie pokazuje a w dodatkowej jest masa różnych ustawień jak co km pokazywanie dystansu czy czasu treningu i nikomu chyba nic nie powinno zabraknąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.