Jump to content

Cicho działający bluetooth

Zbynio

Recommended Posts

Na moim xiaomi redmi noute 3 pro bardzo cicho działa zestaw bluetooth plantronik M 70 a chodzi mi dokładnie że cicho słyszę osobę z którą rozmawiam przez zestaw bluetooth. Słuchawka i smartfon w funkcji bluetooth jest maksymalnie podgłoszony. Moją słuchawke parowałem z innym urządzeniem a to był dokładnie samsung galaxy noute 4   działa aż tak dobrze że muszę trochę przyciszyć bo jest za głośno.

Czy jest ktoś w stanie coś poradzić na to?

Edited by Zbynio

Nie ma czegoś takiego jak xiaomi redmi noute 3, poza tym nie podałeś żadnych informacji, screenów z wersją systemu, kompletnie nic, kiedy się do cholery ludzie nauczą, że nie umiemy wróżyć z fusów.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Dnia 23.11.2016 o 01:46, Zbynio napisał:

Screenshot_2016-11-22-16-26-05-091_com.android.settings.png

Oto moje dane ze smartfona 

I dodam teraz jeszcze że zmieniłem teraz słuchawkę bluetooth z plantronika M70 na słuchawkę Xiaomi i nadal ten problem jest, rozmówcę słyszę słabo on mnie bardzo dobrze, muzykę w słuchawce słyszę głośno, i co teraz ? I tak myślę że wina jest po stronie radia lub softu w smartfonie. 

Edited by Zbynio

Dnia 2.12.2016 o 11:59, Drakoon34 napisał:

Zmień badziewny global na miui polska to problem minie.

Co masz na myśli badziewny global.

4 godziny temu, Zbynio napisał:

Co masz na myśli badziewny global.

Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną.

BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy...

No chyba, że to ja się mylę, a Xiaomi wprowadziło nowy model telefonu...

• Like 1

Dokładnie badziewny global. Naszpikowany błędami i nie w pełni spolszczony. Zmień na MIUI Polska/EU, a problemy miną.
BTW. Jeśli dopisujesz sobie telefon do sygnaturki, to warto byłoby nie robić sobie siary i zapoznać się chociaż z pisownią jego nazwy...

Masz na myśli moją sygnaturę?

Dnia 4.12.2016 o 20:10, mrosi napisał:

Dobrze, zmienie sobie na MIUI Polska/EU i zobaczymy czy problem zniknie

• 3 weeks later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...