Jump to content

Po aktualizacji Bład za błendem Pomocy


Recommended Posts

Witam szanowne grono :) jestem posiadaczem Redmi Note 3 Pro 

Jak tylko go zakupiłem to zmieniłem oprogramowanie na MIUI POLSKA z Root , wgrałem kilka miesięcy temu zgodnie z jakaś instrukcją z forum której teraz nie mogę odnaleźć jednak po paru miesiącach( i aktualizacji MIUI) mam z tym oprogramowaniem problemy nie dostaje MMS tak jak powinienem czyli z małym podglądem jak przyjdzie i po kliknięciu na nim powinno się pokazać duże zdjęcie u mnie wygląda to tak ze mam jedynie czarny kwadracik a jak klikę na niego to dopiero mam zdjęcie ale od jakiegoś czasu mam z tym nawet problem bo i tak po kliknięciu w ten kwadracik pojawia mi się nie to co wysłał mi nadawca a jakieś zdjęcie z przed kliku tygodni dodatkowo są błędy z kamerą i pisaniem głosowym.

Wiec postanowiłem to przeinstalować ale jak zobaczyłem instrukcje https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/  to zdębiałem bo nie jest zbyt szczegółowa a raz już uwaliłem fona dzięki tej instrukcji

dlatego mam do was kilka pytań i był bym bardzo wdzięczny za odpowiedzi

Pytania:1

1 czy teraz gdy chem zmienić rom muszę odnowa wszystko instalować ?? to jest najpierw chiński rom potem odblokować bootloder potem wgrać twrp i potem miui ??

2 czy korzystać z tego poradnika ( KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ )?? jeśli tak to jeśli ktoś może to na dzień dzisiejszy jakie oprogramowanie ściągnąć i co wgrać ( bo jak wchodzę w pobieranie  oficjalnych romów to pojawiają się jakieś 3 wersje tego telefonu  Redmi Note 3 MTK Redmi Note 3 Qualcomm  Redmi Note 3 Special który to  ten co poszukuje ?? by nie spitolic :) Nadmienię iż mam WINDOWS  x64  za wszystkie odp dziękuje z góry )

 

AA i 3 chciałem wejść dziś po aktualizacji MIUI  polska do TWRP ale wykasuje mi ikona podłączenia komórki do kabla wiec chyba mi skasowało się TWRP ?? zgadza sie  i co teraz ??

Link to post
Share on other sites

wgrałem nowy rom odnowa wszystko podmieniłem niestety twrp bo niestety według instrukcji  bez podmiany twrp nie mogłem zainstalować super su  teraz wszystko smiga temat do zamknięcia chyba ze ktoś ma rozwiązanie problemu z podmiana twrp

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...