Skocz do zawartości

Poczta


Spike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziwny temat -> mam aero2, ustawiony limit na dane 10gb , a tu nagle po 9 dniach ostrzeżenie o przekroczeniu limitu!! Okazuje się że codziennie aplikacja poczta ponad 1gb danych ściągała! a ja sie dziwiłem co mi tak tel szybko pada.

Ponieważ mam ponad 3 tys. wiadomości których nie chce mi sie już kasować, domyślam się że on codziennie je zaciąga? Co z tym zrobić? Wyłączyłem teraz łączność w tle, ale nie wiem czy mi będzie maila odbierać bez ręcznego sprawdzania? Może w poczcie da się gdzieś to ograniczyć.

Antywirusem skanowałem.

Z góry dziękuje za pomoc.

post-329-13980030864263_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spike zobacz jak masz konto dodane w telefonie. Powinno być jako imap nie pop3. Różnica jest taka że pop3 ściąga wiadomości na telefon (działa tak samo jak programy pocztowe na zwykłym komputerze) natomiast imap to tak jakbyś przeglądał pocztę na serwerze w przeglądarce internetowej. Zazwyczaj nie ładują się obrazy i załączniki (można sobie wybrać czy mają się ładować automatycznie czy tylko jak im pozwolisz). Sprawdzić sobie możesz to w ustawienia --> nazwa konta --> ustawienia serwera --> poczta przychodząca.

Jeśli masz jako pop3 to najlepiej usunąć konto i jeszcze raz założyć wybierając po drodze ustawienia zaawansowane gdzie można sobie wybrać rodzaj konta (program porty ustawia sam chyba ze Twój dostawca nie ma ustawień defaultowych wtedy trzeba sie dowiedzieć jakie ma ustawienia na imap i ustawić wszystko ręcznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...